Mikrodermabrazja korundowa

0
1015

Mikrodermabrazja to proces lekkiego usuwania martwej warstwy skóry w ramach niechirurgicznej procedury. Odbywa się to za pomocą kryształowej różdżki. Jest to urządzenie podręczne połączone z odkurzaczem. Maszyna rozpyla gorące kryształy na skórze z bardzo dużą prędkością.

Ze względu na ablacyjny charakter leczenia mikrodermabrazją krystaliczną, powoduje ona oderwanie się martwej skóry od żywej.. Martwe komórki skóry wraz z cząstkami są odkurzane do pojemnika na odpady, dołączonego do maszyny.

Akt zasysania martwej skóry przez urządzenie próżniowe powoduje natychmiastowe podniesienie skóry. W ten sposób tworzy więcej powierzchni i ostatecznie zwiększa przepływ krwi. W związku z tym zabieg daje prawie natychmiastowe wyniki.

Jest to postępująca forma leczenia, która pozostawia niewielkie uszkodzenia skóry i nie powoduje obrażeń ani nie powoduje krwawienia.

Korzyści związane z leczeniem

 • Jest bardzo skuteczny, ponieważ użyte kryształy tlenku glinu mają nieregularne kształty i sprawiają, że dobrze pasują do nierówności skóry.
 • Procedura kryształów powoduje znacznie głębsze złuszczanie skóry, a zatem daje znacznie lepsze wyniki.
 • Zajmuje bardzo mało czasu ze średnią maksymalną 30 minut. W ten sposób można go wykonać w typowy dzień roboczy w czasie przerwy obiadowej. Możesz nawet wznowić pracę po tym, ponieważ nie ma okresu przestoju, chyba że zrobi to niekompetentny lekarz.
 • Mikrodermabrazja kryształowa może być używana do leczenia lub poprawy innych problemów związanych ze skórą. Na przykład, pigmentacja, rozszerzone pory, a także zatkane pory i zmarszczki. Wynika to z kryształów ściernych i odkurzania.
 • Kryształy wodorowęglanu sodu są znacznie łagodniejsze dla skóry i mają minimalne skutki uboczne. Oferuje również metodę leczenia, która zapewnia dostęp nawet do pomarszczonych części skóry. Zastosowane kryształy glinu są mniej alergiczne i mają naturę obojętną, co oznacza, że ​​nie tworzą żadnych tlenków, zarówno szkodliwych, jak i bezpiecznych.
 • Zapewnia doskonały efekt dla wszystkich rodzajów skóry i karnacji, z możliwością wygładzenia blizny potrądzikowej oraz poprawy ogólnej struktury skóry.
 • Ponieważ nie ma żadnych krytycznych preparatów wymaganych do leczenia, można to zrobić wszędzie tam, gdzie pasuje to nam do harmonogramu.
 • Istnieje zwiększona szybkość wchłaniania wszystkich powiązanych produktów kosmetycznych, które nakładasz na twarz. Powiększone pory zapewniają zdrowszą skórę.
 • Jeśli jesteś osobą, która obawia się zastrzyków i cięć, może to być najlepsza opcja dla ciebie. Jest to bezbolesny zabieg i powoduje najmniejszy dyskomfort na skórze.
 • Nie ma żadnych negatywnych konsekwencji związanych z przerwaniem leczenia. Jedyną wadą przerwania leczenia jest brak spektakularnych wyników.
 • Zwiększony przepływ krwi zapewnia efektywne przenoszenie składników odżywczych do komórek skóry, co sprzyja zdrowemu rozwojowi komórek.
 • Zabiegi pooperacyjne są mniej intensywne niż inne formy leczenia, które poprawiają wygląd twarzy. Dzięki temu naturalnemu efektowi jest również bardzo skuteczny w odwracaniu efektów starzenia, a także usuwaniu już widocznych znaków.

Wspaniałe korzyści

Mikrodermabrazja przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry poprzez usunięcie martwych komórek.Zamyka pory, a także wspomaga regenerację kolagenu. Pozwoli to skórze zdrowiej oddychać, a także pobudzi wzrost nowych komórek skóry. Ważne jest również poznanie składników aktywnych w stosowanych produktach leczniczych.

Zabieg może korygować różne schorzenia skóry, a także nie trzeba widzieć fizycznych oznak uszkodzenia skóry, aby podjąć leczenie. Podczas zabiegu widać, że powstały wygląd będzie lepszy i jaśniejszy.

Urządzenia


Urządzenia do mikrodermabrazji krystalicznej różnią się od urządzeń diamentowych pod wieloma względami. Maszyny kryształowe były znacznie dłuższe niż maszyny diamentowe i od lat są techniką mikrodermabrazji w technikach uzdrowiskowych i dermatologach. Różnice między nimi są następujące:

Materiał. Systemy diamentowe są wykonane z diamentów, podczas gdy systemy kryształów są (zazwyczaj) zbudowane z wykorzystaniem kryształów tlenku glinu.
Metoda mikrodermabrazji. Głowice diamentowych różdżek działają jak rodzaj papieru ściernego, odgarniając martwe komórki skóry i odsłaniając nowy wzrost, przed użyciem ssania w celu usunięcia komórek skóry i brudu. Odwrotnie, głowice kryształów faktycznie rzutują kryształy tlenku glinu na skórę, którym towarzyszy ciepło, zasadniczo „piaskowanie” skóry, przed użyciem ssania w celu usunięcia kryształów, brudu i komórek skóry.
Prawdopodobieństwo pozostałości. Ponieważ diamenty faktycznie drapią skórę pacjentów, diamentowe głowy nie pozostawiają resztek. Kryształowe głowy pozostawiają jednak resztki ze względu na wystający charakter głowy różdżki.
Podobnie jak mikrodermabrazja diamentowa, głowy z różdżką są używane przez dermatologów i innych specjalistów od pielęgnacji skóry. Ponieważ kryształowa różdżka eksploduje kryształami na skórze, a nie tylko skrobaniem na skórze, zarówno profesjonalna, jak i osobista mikrodermabrazja kryształami wymaga konserwacji, utrzymania i uzupełniania produktu. Specjaliści od pielęgnacji skóry zazwyczaj zalecają używanie kryształowych różdżek dla klientów z poważnymi problemami skórnymi; Kryształy tlenku glinu są o wiele bardziej nieregularne w swojej strukturze i lepiej dopasowują się do drobnych guzków i grzbietów w skórze, podczas gdy diamentowe różdżki lepiej działają na „normalnej” skórze. Z tego powodu niektóre uzdrowiska lub gabinety mogą pobierać więcej za mikrodermabrazję kryształową – choć może to zniechęcić niektórych klientów.

Urządzenia do mikrodermabrazji kryształowej można nabyć do użytku domowego i oferowane są w szerokim zakresie cen.Urządzenia wymagają jednak wkładów do aluminiowych kryształów i należy to wziąć pod uwagę przy zakupie urządzenia. Przy regularnym użytkowaniu urządzenia mogą trwać wiele lat i będą wymagać różnych ilości wkładów w zależności od intensywności użytkowania. Podczas rozważania leczenia w domu, może być wskazane wypróbowanie profesjonalnego centrum leczenia, aby ustalić, która maszyna i procedura będą dla nas najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here