Zabiegi na twarz dla mężczyzn

0
1184

Życie współczesnego człowieka jest bardziej gorączkowe niż kiedykolwiek. Sesje treningowe w siłowniach, długie godziny w biurze, podróże służbowe w ostatniej chwili, nocne wyjścia i zwykłe wymagania w domu, ledwie wystarcza czas na zjedzenie, nie mówiąc o pełnym nocnym śnie. Jest zrozumiałe, jeśli twoja skóra wygląda trochę słabo. Jednak nudna, sucha i pełna wad skóra, nie przyczynia się do  dobrego wyglądu mężczyzny.

Na szczęście istnieje wiele wspaniałych zabiegów, które mogą zapewnić Twojej skórze odpowiednie korzyści. Ale skąd wiesz, który z nich jest odpowiedni dla ciebie? Czy powinieneś zapytać swoją dziewczynę, co ona robi?

Męska skóra a kobieca skóra

Ze względu na poziomy hormonów skóra mężczyzn i kobiet jest z natury odmienna. Ogólnie rzecz biorąc, skóra mężczyzn jest grubsza i twardsza, a skóra kobiet jest bardziej wrażliwa i delikatna. Dlatego to, co daje Twojej dziewczynie lśniącą skórę, może mieć niewielki wpływ na Twoją chropowatą twarz.

Mężczyźni mają również coraz więcej mieszków włosowych niż kobiety i produkują więcej sebum, co oznacza, że ​​często mogą doświadczać zwiększonego trądziku. Inne czynniki, takie jak golenie i więcej czasu spędzanego na świeżym powietrzu, mogą również wpływać na potrzeby skóry męskiej, co sprawia, że ​​leczenie regeneracyjne jest niezbędne.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne powinni zbadać mężczyźni, aby uzyskać gładką, a jednocześnie wytrzymałą skórę?

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne mogą stanowić doskonałe zabiegi na skórę dla mężczyzn. Nie tylko mogą one być ukierunkowane na wiele problemów skórnych, z którymi borykają się mężczyźni, ale mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb. W przypadku mężczyzn o grubej i mocnej skórze można użyć silniejszego peelingu, aby uzyskać bardziej skuteczne efekty.

Peelingi chemiczne są zasadniczo super eksfoliatorami. Działają poprzez zrzucanie martwych komórek skóry w celu odsłonięcia czystych, niezablokowanych i świeżych warstw skóry. Mogą one również dotyczyć wielu problemów pielęgnacyjnych dla mężczyzn, w tym dużych porów, trądziku, uszkodzeń słonecznych i cienkich linii.

DermaFrac

Twarda skóra wymaga skutecznych zabiegów, a DermaFrac właśnie to zapewnia. Ta ekscytująca, nowa procedura łączy w sobie mikrodermabrazję Crystal Free, Micro Channeling, infuzję surowicy głębokiej i terapię światłem LED, aby poprawić wygląd skóry.

Klinicznie sprawdzone w leczeniu cienkich zmarszczek, zmarszczek, uszkodzeń słonecznych, brązowych plam, pigmentacji, otwartych porów, łagodnych blizn potrądzikowych i skóry tłustej, trądzikowej / podatnej na skazy, DermaFrac może być niezwykle korzystne dla męskiej cery. Zabieg jest również intensywnie nawilżający, co oznacza, że ​​mężczyźni z suchą i odwodnioną skórą,  doświadczą fantastycznych rezultatów.

Jedną z najlepszych rzeczy na temat DermaFrac jest to, że może być również dostosowane do Twoich potrzeb. Odj ekspresowej 30-minutowej terapii do deluxe 60-minutowej opcji, wybór  DermaFrac może zaspokoić wszystkich.

Zabiegi laserowe na twarz

Skóra męska zwykle zawiera więcej kolagenu, ale to nie znaczy, że nie może od czasu do czasu użyć wzmocnienia. Poza tym stymulowanie produkcji kolagenu to nie jedyna korzyść z laserowej pielęgnacji twarzy. Zabieg wykorzystujący technologię fotoakustyczną niskiego ryzyka może również być ukierunkowany na określone problemy skórne, takie jak drobne linie, powiększone pory, zatory i trądzik.

Zabieg może być idealny dla młodszych mężczyzn. Oprócz dostarczania zwykłych korzyści zwiększających kolagen, leczenie to może również zapewnić głębokie oczyszczenie.

Używając laserów do wytwarzania niewielkiego ciepła i wibracji o niskiej jakości, ekspresowy laser twarzy może usuwać zaskórniki, upłynniać olej w zatłoczonych miejscach, niszczyć mikroorganizmy i zwiększać odnowę komórkową. Ponadto zabieg może również zmniejszyć pigmentację i pomóc w odwróceniu uszkodzeń słonecznych.

Usuwanie pigmentów

Kto nie lubi spędzać na świeżym powietrzu, gdy jest ładna pogoda? Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień na plaży, spotykasz się z kolegami na kopanie piłki lub pracujesz nad projektem, czas na słońcu może być naprawdę przyjemny. Może to jednak być również szkodliwe dla Twojej skóry.

Chociaż znaczenie bezpieczeństwa na słońcu jest teraz reklamowane bardziej niż kiedykolwiek, wielu mężczyzn zostało spalonych w przeszłości i wciąż zapominają o właściwej pielęgnacji. W związku z tym plamy słoneczne są powszechnym problemem  mężczyzn.

Podczas gdy wszelkie problemy skórne powinny być sprawdzane przez lekarza, ogólne problemy z pigmentacją mogą być leczone przez kosmetologa. Usuwanie pigmentów, pozwalających na odmładzanie skóry, wykorzystuje medyczną technologię laserową, aby zabezpieczyć ciemne punkty, pozostawiając otaczającą skórę nienaruszoną.

DermalInfusion® to zaawansowane, głębokie leczenie kliniczne polegające na odnawianiu skóry, które jest jedynym zabiegiem łączącym eksfoliację, ekstrakcję i wlew jednocześnie z surowicami specyficznymi dla danego stanu w celu poprawy zdrowia, funkcji i wyglądu skóry. Skóra zyskuje objętość  do 70% w jednym zabiegu!

Opatentowany, nieinwazyjny zabieg DermalInfusion® jest w pełni konfigurowalny i stanowi idealne rozwiązanie dla wielu problemów i chorób skóry od stóp do głów i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i karnacji.

Dermalinfusion® to jedyne kliniczne leczenie opatentowaną technologią, która jednocześnie złuszcza, ekstrahuje i wlewa się do skóry, stymulując kolagen i odnowę. Dermal Infusion® to zaawansowany zabieg rewitalizacji skóry, który zwiększa objętość skóry o 70% do 72 godzin po leczeniu, a jednocześnie jest w pełni dostosowywany do wszystkich typów skóry i tonów i jest całkowicie nieinwazyjny bez żadnych przestojów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here