Zabiegi tlenowe na twarz

0
1134

Tlen jest jednym z najważniejszych elementów ludzkiego życia. Tlen, który wdychamy z powietrza wokół nas pomaga utrzymać nasze ciało i skórę wolną od zanieczyszczeń i toksyn. Ale wraz z wiekiem jego poziom  w naszej skórze naturalnie spada, co przyczynia się do powstawania zmarszczek i cienkich linii.

Wprowadźmy zabiegi tlenowe. Ta specjalistyczna pielęgnacja urody ma na celu uzupełnienie poziomu tlenu w skórze, wygładzenie zmarszczek i przywrócenie młodzieńczego wyglądu twarzy.

Czym dokładnie jest zabieg tlenowy i co sprawia, że ​​jest tak korzystny?

Dobre gabinety specjalizują się w leczeniu twarzy  O2. Przed zabiegiem, skóra jest oczyszczona i złuszczona, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń powierzchniowych lub innych zanieczyszczeń. Następnie stosowana jest  ciśnieniowa bańka tlenowa, aby wlać kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej – naturalnie występujący super nawilżacz – w najgłębsze warstwy skóry. Mniejsze cząsteczki wraz z wysokim ciśnieniem pozwalają surowicy łatwiej wnikać. Na koniec, wlewana jest surowica o wyższej wadze, która dociera do środkowej i górnej warstwy skóry w celu całkowitego nawodnienia. W zależności od specyficznych potrzeb Twojej skóry do infuzji można dodać mieszankę przeciwutleniaczy, ekstraktów roślinnych i peptydów. Naturalne substancje rozjaśniające skórę, takie jak alfa-arbutyna i witamina C, są idealne dla skóry z nadmierną pigmentacją, a osoby walczące z zapaleniem, pomagają złagodzić zaczerwienienia. Cała procedura trwa od 30 do 60 minut, dzięki czemu,  jest to idealny zabieg do szybkiego pobrania, można go zrobić nawet w porze lunchu.

Oprócz świetnego sposobu na relaks, maseczki tlenowe zapewniają następujące kluczowe korzyści:

Wspomaga produkcję kolagenu – Napar tlenu i witamin w skórze zachęca do produkcji kolagenu, który pomaga nabrać pięknych cech twarzy i przywrócić objętość i jędrność skórze tracącej elastyczność.

Pomaga odtruć skórę – Codzienne toksyny, takie jak zanieczyszczenie powietrza i dym papierosowy, pozbawiają skórę tak bardzo potrzebnego tlenu. Zabieg tlenowy pomaga odwrócić skutki zanieczyszczeń środowiska i odmładza skórę pozbawioną tlenu.

Przyspiesza rotację komórek – Naukowcy medyczni uważają, że napar tlenu do skóry może pomóc skórze w tworzeniu nowych komórek w szybszym tempie. Ta zwiększona regeneracja komórek pomaga przyspieszyć leczenie blizn na twarzy, trądziku i wad.

Brak efektów ubocznych – W przeciwieństwie do innych, bardziej inwazyjnych terapii przeciwzmarszczkowych, takich jak Botox czy mikrodermabrazja, maseczki tlenowe nie powodują żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych, takich jak pieczenie, mrowienie lub zaczerwienienie. Proces dostarczania tlenu i surowicy jest dość łagodny, co sprawia, że ​​maseczki tlenowe są odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze i dla tych, którzy woleliby unikać zastrzyków lub zabiegów chemicznych. Po zabiegu tlenowym możesz od razu rozpocząć normalne czynności, nawet stosując makijaż i używając normalnych produktów do twarzy.

Potem możesz spodziewać się odświeżonej i odmłodzonej cery. Sprawia, że ​​wyglądasz na dobrze wypoczętego, tuż przed wakacjami. Z tego powodu zabieg tlenowy jest idealny przed specjalnymi okazjami, kiedy chcesz wyglądać jak najlepiej, bez konieczności regeneracji.

Idealny zabieg tlenowy

Tlen jest niezbędny, aby odmłodzić matową skórę, starzejącą się, drobne linie i zmarszczki i pomóc w oczyszczeniu trądziku. Zadbaj o swoje drobne linie i zmarszczki, zatory, trądzik itp. Twoja skóra natychmiast się poprawi.

Każdy zasługuje na to, by nadać skórze piękny wygląd. Na pewno  nie będziesz rozczarowany wynikami.

Tlen ponownie prowadzi do tego, aby Twoja skóra oddychała. A kiedy to się dzieje, tlen otwiera twoje pory przez całą warstwę.

Jeden zabieg i powiesz „WOW”!

Tlen zapewnia życie i energię każdej żywej komórce w naszym ciele.  Nasza zdolność do myślenia i działania pochodzi z energii wytwarzanej przez tlen. Jest to również jeden z najważniejszych elementów zapobiegania chorobom i jest absolutnie niezbędny do optymalnego funkcjonowania komórki.

Z punktu widzenia estetyki, mierzalne poziomy tlenu zaczynają spadać w skórze w wieku 25 lat, a skrajnie niski poziom tlenu jest silnym wskaźnikiem starzenia się skóry. W wieku 40 lat upośledzone jest 50% zdolności skóry do spożywania i zatrzymywania tlenu. Kiedy skóra jest pozbawiona tlenu, naczynia krwionośne zwężają się i poważnie pogarsza się zdolność skóry do prawidłowego funkcjonowania.

Sucha, matowa skóra może pogorszyć nasz wygląd i będzie nam trudno ją codziennie pielęgnować lub się malować. Jeśli nie masz dość snu, jesteś poddawany ekstremalnemu stresowi lub nawet doświadczasz zmian hormonalnych, wtedy efekty mogą szybko pojawić się na skórze. Toksyny ze środowiska i niezdrowa dieta mogą dodatkowo zwiększyć efekty, dzięki czemu wygląd skóry nie będzie zdrowy.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z terapii tlenowej, to MUSISZ i poczujesz różnicę po pierwszym zabiegu. Jest korzystne dla WSZYSTKICH typów skóry, zarówno  dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Warto pójść do dobrego gabinetu, aby specjaliści wykonali ten zabieg. Na pewno nie będziemy żałować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here