Jak pielęgnować usta?

0
843
Jak pielęgnować usta

Usta wymagają specjalnej ochrony, ponieważ ich skóra jest cienka oraz bardzo delikatna. Produktem, który ułatwia codzienną pielęgnację jest z pewnością pomadka ochronna do ust, jak Oeparol Everyday. To skuteczny, ale i idealnie dobrany pod względem składu praparat. Przeznaczony jest on do dbania o delikatny naskórek skóry ust. Zatem, jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja tej okolicy?

Skuteczna pielęgnacja skóry ust

Pragnąc zachować piękną i zdrową skórę ust, należy zadbać o właściwą pielęgnację. Warto pamiętać, że skóra ust wymaga specjalnych zabiegów. Niestety w wielu przypadkach nie wystarczy tylko pomadka ochronna do ust. Należy pamiętać także o:

– nawilżaniu i natłuszczaniu każdego dnia,
– peelingu, który warto wykonywać raz w tygodniu,
– stosowaniu preparatów, które działają przeciwstarzeniowo czy ochronnie.

Podczas wieczornego oczyszczania, ale i pielęgnacji skóry, warto poświęcić chwilę również swoim ustom. Noc to doskonały moment, aby mocniej odżywić tą okolicę. Dlatego należy sięgnąć po produkt bogaty w składniki odżywcze, lekko natłuszczający, zawierający sole mineralne i witaminy oraz naturalne olejki roślinne. Godne uwagi są z pewnością produkty zawierające: oliwę z oliwek, masło Shea, olejek arganowy, olejek z nasion wiesiołka dziwnego, olejek z orzechów macadamia lub choćby olejek z migdałów. Olej z nasion wiesiołka to rodzimy produkt, który posiada wiele zalet!

Olej z wiesiołka w składzie pomadki Oeparol Everyday

Pomadka Oeparol Everyday skuteczny produkt, zapewniający jednocześnie ochronę i pielęgnację ust. Pomadka ta zawiera w swoim składzie sprawdzony kompleks, mianowicie OleaSheaButter. Stanowi on unikalne połączenie oleju z nasion wiesiołka dziwnego oraz masła Shea, które: regenerują, odżywiają, przeciwdziałają podrażnieniom oraz chronią delikatną skórę ust przed czynnikami zewnętrznymi. To bez wątpienia dobre uzupełnienie pielęgnacji. Pomadka Oeparol Everyday zawiera w swoim składzie olej z nasion wiesiołka, który pozyskiwany jest w trakcie tradycyjnej metody tłoczenia na zimno. Pozwala to uzyskać wysokiej jakości substancję, która jest cennym źródłem naturalnych składników budulcowych dla skóry. Tłoczenie na zimno sprawia także, że w olej zachowuje wiele ważnych właściwości prozdrowotnych. Olej ten zawiera między innymi: fitosterole, polifenole, witaminę E, kwas linolowy, kwas gamma-linolenowy, enzymy czy liczne minerały. Dzięki temu bardzo pozytywnie wpływa na stan pielęgnowanej skóry, która zyskuje zdrowy i promienny wygląd w momencie regularnego stosowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here