Co warto kupić bliskiej osobie na 30. urodziny?

0
1690
Co warto kupić bliskiej osobie na 30. urodziny?

Trzydziestka to urodziny, które warto świętować hucznie. Jaki upominek warto wybrać dla bliskiej osoby, która niedługo ma mieć 30 lat?

Dobry alkohol

To jeden z najpopularniejszych prezentów na urodziny. Gdy wybieramy się na okrągłą rocznicę urodzin, warto zdecydować się na alkohol z górnej półki, który będzie droższy niż ten, który kupujemy zwykle.

Lepsze wino, markowa whisky, zestaw piw rzemieślniczych czy też nietypowa wódka – to tylko parę propozycji dla osób, które chcą podarować na trzydziestkę dobry alkohol.

Alkoholowe gry

Upominek taki jak alkoholowe gry na pewno sprawdzi się na trzydziestce – alkochińczyk, imprezowa wieża, gra planszowa „Stupromilowy las”, ruletka alkoholowa czy też alkoszachy to tylko parę propozycji.

Różne alkoholowe gry na pewno zapewnią mnóstwo zabawy wszystkim gościom. Można kupić je już teraz w sklepie internetowym 4gift.pl pod adresem: https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry.

Niezapomniane przeżycie

Jako podarunek może posłużyć nam nie tylko przedmiot, ale również możemy wręczyć coś, co będzie wspaniałym przeżyciem, które na długi czas pozostanie w pamięci.

Skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym, przejażdżka luksusowym samochodem, warsztaty produkcji ceramiki, wyjazd do innego kraju na weekend – takie upominki również mogą być doskonałym pomysłem na trzydziestkę!

Karta upominkowa

Uniwersalny prezent, który zawsze się przyda. Karty upominkowe możemy kupić dzisiaj w wielu sklepach – tych stacjonarnych oraz tych internetowych.

Kartę kupujemy w gotowym nominale lub doładowujemy ją wybraną kwotą. Możemy wręczyć ją jako kartę płatniczą lub też jako wydruk. Obdarowana osoba może wtedy samodzielnie wybrać takie rzeczy ze sklepu, które najbardziej przypadną je do gustu – nie ryzykujemy, że nasz upominek będzie nieudany!

Personalizowane gadżety

Kufel z nadrukiem, pendrive z dedykacją, specjalny breloczek, zegarek z grawerunkiem czy też kubek na herbatę – personalizowane gadżety cieszą się dzisiaj dużym powodzeniem.

Różne personalizowane upominki można zakupić już teraz przez internet – wystarczy tylko przekazać swoje życzenia dotyczące napisu czy grafiki, które mają znaleźć się na prezencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here