Poszewki na poduszki, poduszki dekoracyjne, pledy… tekstylia, które odmienią Twoje wnętrza!

0
2028
Poszewki na poduszki, poduszki dekoracyjne, pledy… tekstylia, które odmienią Twoje wnętrza!

Dodatki, a w szczególności tekstylia mają ogromne znaczenie dla wyglądu aranżacji. To one mogą nadać jej charakter i styl, dlatego wymiana ich odświeży pomieszczenie i sprawi, że będzie prezentować się zupełnie inaczej niż dotychczas. Poduszki dekoracyjne, zasłony, narzuty czy pledy doskonale komponują się z każdym pomieszczeniem, nadając mu ciekawe walory estetyczne.

Poduszki dekoracyjne – idealne do każdego wnętrza

Poduszki w salonie, poduszki w sypialni, poduszki w pokoju dziecięcym – każde z tych pomieszczeń może być wzbogacone o ciekawe motywy i modne wzory, dzięki którym prezentować się będzie nowocześnie i gustownie. Ostatnio niezwykle trendy w jest układanie na łóżku w sypialni dużych kompozycji składających się z kilku poduszek o różnych rozmiarach i wzorach, w salonach natomiast stawia się na modny dodatek w postaci niewielkiej ich ilości. Oprócz funkcji dekoracyjnych, poduszki pełnią również funkcje praktyczne – świetnie sprawdzą się podczas popołudniowej drzemki na kanapie czy jako podparcie podczas jedzenia śniadania w łóżku.

Zasłony – czy konieczne?

Teoretycznie w pomieszczeniach, w których znajdują się rolety (zewnętrzne lub wewnętrzne) zasłony nie byłyby potrzebne. Należy jednak zauważyć, że oprócz ochrony przed słońcem lub zapewnieniem intymności wieczorami, są również elementem niezwykle dekoracyjnym. Zasłony z agatameble.pl doskonale dopasowują się do różnych wnętrz i stylów aranżacji. Podczas wyboru zasłon warto kierować się zasadami:

  • ➢ małe pomieszczenie – materiał jasny, zwiewny i lekki
  • ➢ aranżacja zbyt monotonna – tkanina wzorzysta, o intensywnych kolorach
  • ➢ aranżacja z dekoracyjnymi elementami (wzorzyste meble, tapeta) – zasłona jednokolorowa, gładka.

Pledy – idealna dekoracja o cechach praktycznych

Element wnętrza nowoczesnego i stylowego, który jednocześnie okrywa podczas chłodnych wieczorów z książką i aromatyczną herbatą. Pledy należą do tych tekstyliów, które nie są niezbędne we wnętrzu, ale ich posiadanie sprawia, że aranżacja prezentuje się ciekawiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here