Endermologie LPG Alliance – modeluje, wyszczupla i likwiduje cellulit

0
1499
Endermologie LPG Alliance - modeluje, wyszczupla i likwiduje cellulit

Jędrna, smukła, wymodelowana sylwetka, bez wyróżniających się pod obcisłym strojem fałdek i nadmiaru tłuszczu, zapewnia atrakcyjny, młodzieńczy wygląd, do którego dąży przecież tak wiele kobiet. Z tego względu niektóre z nas, decydują się powierzyć swoje niedoskonałe ciało w ręce specjalistów. Coraz częściej, pacjentki klinik medycyny estetycznej korzystają z Endermologie LPG Alliance. Na czym polega ten innowacyjny zabieg i dlaczego warto z niego skorzystać, jeśli mamy zastrzeżenia, co do swojej aktualnej sylwetki?

Endermologie LPG Alliance – ekspresowe modelowanie sylwetki bez wysiłku!

Mnóstwo kobiet przez lata bezskutecznie walczy z cellulitem i nadprogramowymi kilogramami, które zaburzają proporcje sylwetki oraz powodują kompleksy i niechęć przed odsłanianiem ciała, zwłaszcza wiosną i w okresie wakacyjnym. Stres, nieregularne pory posiłków, nadmiar obowiązków i brak czasu na regularną aktywność fizyczną, z pewnością nie sprzyjają osiągnięciu idealnych kształtów. Na dodatek, wraz z wiekiem metabolizm kobiet znacznie zwalnia i jeszcze trudniej jest nam utrzymać wagę w ryzach. Jak w takim razie poprawić swoją figurę, gdy w codziennej gonitwie brakuje nam czasu na ćwiczenia i ścisłą dietę? Endermologie LPG Alliance zdaniem specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z pomarańczową skórką oraz nawet bardzo oporną tkanką tłuszczową. Jaki jest sekret jego działania?

Na czym dokładnie polega zabieg Endermologie LPG Alliance?

Endermologia Alliance to bardzo precyzyjna terapia, która jest naturalna, nieinwazyjna, bezbolesna i bardzo bezpieczna. Jak wygląda sam zabieg? Pacjentka zakłada specjalny kostium, który ściśle przylega do ciała, a następnie specjalista kosmetolog wykonuje masaż podciśnieniowy, za pomocą głowicy urządzenia (fałdy skórne są wciągane między rolki urządzenia, pod wpływem działania ciśnienia). Warto podkreślić, że w czasie wizyty w gabinecie, pacjentka nie odczuwa żadnego dyskomfortu ani bólu, wiele z kobiet wprost określa zabieg, jako całkiem przyjemny i relaksujący.

Nowoczesne urządzenie Alliance, za pomocą którego wykonuje się zabieg endermologii, posiada specjalną, innowacyjną głowicę, która pobudza przepływ limfy, stymuluje produkcję włókien kolagenowych i skutecznie redukuje tkankę tłuszczową z najbardziej problematycznych partii ciała (np. ud, brzucha, ramion). Dzięki udoskonalonej technologii, sprzęt ten działa kilka razy szybciej od konkurencyjnych urządzeń na rynku. Jeden zabieg trwa standardowo 30-40 minut. Jakich efektów można się spodziewać po poddaniu się całej serii?

Dzięki kompleksowej terapii, zaledwie w ciągu kilku miesięcy:

  • wyszczuplimy ciało,
  • zredukujemy cellulit,
  • ujędrnimy skórę,
  • rozluźnimy napięte mięśnie,
  • pobudzimy krążenie krwi,
  • zredukujemy obrzęki,
  • pozbędziemy się zalegających toksyn z organizmu.

Pierwsze, zauważalne rezultaty pojawią się już po 2-3 sesjach, finalnie zwykle wykonuje się ich 8-12, w zależności do problemu i oczekiwań kobiety. Co ważne, zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań.

Do głównych przeciwwskazań do wykonania endermologii zalicza się m.in.: opryszczkę, choroby nowotworowe, ciąża i karmienie piersią, bielactwo, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, zapalenie żył oraz aktywne infekcje.

Jak wspomóc efekty zabiegu urządzeniem Alliance?

Jakie działania warto podjąć, aby utrzymać wysmukloną, pozbawioną cellulitu figurę, którą wymodelowaliśmy, dzięki serii zabiegów Endermologie LPG Alliance? Z pewnością należy ograniczyć cukier w diecie, spożywać dużo warzyw i zdrowej, nieprzetworzonej żywności, dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, przyjmując dziennie około 2 l płynów, a także wprowadzić do codziennej rutyny jakąkolwiek aktywność fizyczną – choćby krótkie spacery, jeśli nie mamy czasu na wizyty na siłowni.

Chcesz dowiedzieć się więcej, na temat endermologii oraz oraz innych skutecznych zabiegów modelujących sylwetkę? Zajrzyj na stronę internetową warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here