Przeżyj drugą młodość, dzięki fotoodmładzaniu skóry

0
1255

Na Twojej twarzy maluje się coraz więcej zmarszczek? Zastanawiasz się, jaka metoda odmładzania będzie najlepsza, by rezultaty utrzymały się jak najdłużej? Otóż zabiegi laserowe są niezwykle skuteczne, a do tego wyjątkowo bezpieczne. Efekty fotoodmładzania skóry utrzymują się przez długi czas. W połączeniu z dobrze dobraną pielęgnacją twarzy, poczujesz się, jakbyś przeżywała swoją drugą młodość! A jaki laser na zmarszczki jest godny polecenia? Sprawdź w artykule!

Laserem w zmarszczki!

Jak zapewniają specjaliści z krakowskiego Centrum DER-MED, efektywne fotoodmładzanie skóry można wykonać za pomocą lasera BBL Forever Young. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie, które zostało poddane wielu testom i badaniom. Na czym polega jego działanie? Podczas zabiegu emitowana jest energia świetlna, która jest wybiórczo pochłaniana przez tkankę. Pulsacyjne światło szerokopasmowe BBL oddziałuje na skórę twarzy, szyi i dekoltu, spłycając zmarszczki i usuwając inne skutki starzenia się skóry.

Fotoodmładzanie skóry polecane jest osobom, które pragną przywrócić skórze młody wygląd w najmniej inwazyjny sposób, a jednocześnie osiągnąć widoczne efekty. Laser BBL Forever Young ma również działanie prewencyjnie, więc odpowiedni jest także dla osób młodszych, których skóra nie zaczęła jeszcze w widoczny sposób tracić jędrności. Pobudza on wytwarzanie kolagenu w skórze, który ją uelastycznia i chroni przed zwiotczeniem.

Genetyczne odmładzanie skóry – na czym to polega?

Mówiąc o fotoodmładzaniu skóry za pomocą lasera BBL Forever Young, warto wspomnieć, że badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych udowodniły, że zabiegi z użyciem tego innowacyjnego urządzenia mogą zmienić ekspresję genów związanych ze starzeniem skóry i dzięki temu przywrócić jej dużo młodszy wygląd. Zabieg laserem BBL Forever Young zapoczątkowuje złożony proces genetycznego odmładzania skóry

Fotoodmładzanie twarzy z wykorzystaniem lasera BBL Forever Young polega na wykorzystaniu wiązki światła, która w zetknięciu ze skórą zamieniana jest w energię cieplną. Laser podgrzewa górną warstwę skóry i w ten sposób stymuluje produkcję większej ilości kolagenu, który odpowiada za regenerację, gęstość i elastyczność skóry. Moc lasera dociera w głąb skóry do komórek wymagających odbudowy. 

Fotoodmładzanie skóry laserem BBL Forever Young wykonywane jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Cała procedura trwa stosunkowo krótko – na jeden zabieg należy przeznaczyć około 30 minut. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę – doświadczonego dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej – który podczas konsultacji wstępnej powinien ustalić z pacjentem dokładną liczbę zabiegów potrzebnych do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Zwykle bowiem konieczna jest seria zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych.

Fotoodmładzanie skóry – efekty

Laserowe odmładzanie twarzy, szyi lub dekoltu pozwala na niwelowanie takich niedoskonałości, jak:

  • zmarszczki,
  • plamy pigmentacyjne (związane z wiekiem lub będące skutkiem uszkodzeń słonecznych),
  • blizny potrądzikowe.

Decydując się na genetyczne odmładzanie skóry, można spodziewać się następujących efektów:

  • opóźnienie procesu starzenia się skóry,
  • poprawa ogólnej kondycji skóry,
  • zwiększenie jędrności, gęstości i napięcia skóry,
  • przywrócenie równomiernego kolorytu skórze twarzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu BBL Forever Young? Wejdź na stronę: https://krakow.dermed.pl/pl/bbl-forever-young/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here