Zabiegi ujędrniające twarz

0
1277

Masz dość tych drobnych zmarszczek i zmarszczek wokół czoła, oczu i ust? Chcesz pozbyć się szkód słonecznych, trwałych blizny po trądziku i uciążliwych znamion bez lasera? Wygładzaj skazę, workowatą lub poplamioną skórę z niesamowitą nową opcją dermatologii kosmetycznej: leczenie skóry plazmą. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych faktów stojących za tym zabiegiem nawierzchniowym i odmładzającym.

Co to jest regeneracja skóry plazmą?

Przede wszystkim,  plazmowa regeneracja skóry nie jest zabiegiem laserowym, pulsacyjnym lub radiowym. Plazmowa regeneracja skóry ma działanie regenerujące i odmładzające poprzez wykorzystanie energii cieplnej, która jest generowana przez słońce i naturalnie obecna wokół nas przez cały czas. Ponieważ energia cieplna uwalniana do skóry podczas zabiegu plazma jest równomiernie absorbowana, obszar poddawany obróbce doświadcza niesamowitej regeneracji kolagenu i elastyny. Nowa, zdrowa tkanka ostatecznie zastępuje pomarszczoną, uszkodzoną tkankę.

Jakie stany skóry można leczyć?

Procedura regeneracji skóry plazmą  usuwa wiele niedoskonałości skóry, w tym:

  • Zmarszczki na twarzy
  • Wiotkość skóry
  • Zła tekstura skóry
  • Blizny po trądziku
  • Duży rozmiar porów
  • Hiperpigmentacja

Procedura regeneracji skóry plazmą  może być wykonywana na twarzy, szyi, klatce piersiowej i rękach.

Procedura regeneracji plazmowej skóry

Procedura regeneracji plazmowej jest szybka i bezpieczna. Istnieją cztery różne rodzaje zabiegów naświetlania plazmowego, zaprojektowane tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Pełną regenerację twarzy można wykonać w ciągu zaledwie 30 minut.

Mimo że odzyskiwanie skóry przez plazmę jest stosunkowo bezbolesne, do twarzy stosuje się znieczulenie miejscowe przed rozpoczęciem zabiegu. Podczas leczenia lekarz naniesie specjalistyczną końcówkę nad docelowym obszarem; samo narzędzie nigdy nie dotyka skóry. Energia plazmy jest równomiernie uwalniana przez naskórek, a regeneracja kolagenu rozpoczyna się niemal natychmiast. Jedynym zauważalnym doznaniem podczas zabiegu jest nieznaczne ocieplenie skóry.

Efekty uboczne regeneracji przez plazmę

Po zabiegu u pacjentów często występuje zaczerwienienie, świąd i łuszczenie się skóry. Pacjenci mogą również zauważyć powstawanie strupów lub ciemnych plam. Mogą stosować okłady z lodu i maści lecznicze na takie obszary, aby sobie ulżyć. Te działania niepożądane powinny ustąpić po tygodniu lub dwóch po leczeniu.

Wyniki regeneracji skóry

Rezultaty rewitalizacji skóry  są oszałamiające, a wraz z upływem czasu stają się coraz lepsze. Natychmiast po zabiegu skóra staje się mocniejsza i bardziej stonowana. W miarę coraz większej regeneracji, pacjenci  dostrzegają efekty powierzchniowe: znikają blizny i plamy słoneczne, wypełniają się zmarszczki i drobne linie, a wiotkość skóry odzyskuje giętki ton.

Koszty regeneracji skóry

Procedura regeneracji skóry zazwyczaj kosztuje około 6000 zł. Koszt jest różny w zależności od wielkości leczonego obszaru i lekarza wykonującego zabieg.

Zmarszczki są nieodłączną częścią starzenia się. Jednak dzięki dobremu odżywianiu, właściwej pielęgnacji skóry i zaawansowanym zabiegom dostępnym u wykwalifikowanego dermatologa, zmarszczki mogą zostać zmniejszone, a nawet wyeliminowane. Skuteczne leczenie zmarszczek i usuwanie zmarszczek, wykonywane przez eksperta dermatologa może poprawić stan skóry i zachować jej estetyczny wygląd.

Zmarszczki są problemem, który ostatecznie dotyka wszystkich. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich opcji leczenia i usuwania zmarszczek, możesz skorzystać z wielu stron internetowych, które pomogą Ci zlokalizować dermatologa w Twojej okolicy, który może odpowiedzieć na Twoje konkretne pytania i pomóc w osiągnięciu twoich celów estetycznych.

Najlepszym sposobem na zapobieganie przedwczesnym zmarszczkom jest utrzymanie dobrego stanu skóry. Obejmuje to praktykowanie dobrego odżywiania, utrzymywanie skóry w czystości i nawilżanie i unikanie rzeczy, które mogą uszkodzić skórę, takich jak ekspozycja na słońce i palenie. Dobre odżywianie jest niezbędne do utrzymania zdrowej skóry. Dobrze zbilansowana dieta, która zawiera dużo świeżych owoców i warzyw bogatych w przeciwutleniacze, jest niezbędna dla dobrego zdrowia skóry.

Higiena i nawodnienie to także klucz do zachowania zdrowej, młodzieńczej skóry. Utrzymywanie skóry w czystości i dobre nawilżenie pomoże jej zachować elastyczność i zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Brudna skóra jest bardziej podatna na infekcje i podrażnienia. Nadmierne użycie kosmetyków i podobnych produktów może uszkodzić skórę i pogorszyć istniejące stany skóry, takie jak wysypki, infekcje i trądzik.

Warto iść do dobrego dermatologa lub kosmetologa, który wskaże nam idealną opcję leczenia. Można go znaleźć, korzystając na przykład z jednej ze stron internetowych lub rekomendacji znajomych. Warto dokładnie przejrzeć poszczególnych gabinetów medycyny estetycznej, żeby później nie żałować. Możemy też umówić się na wstępną konsultację. Zwykle taka konsultacja jest bezpłatna, a przynajmniej będziemy wiedzieć, czy warunki nam odpowiadają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here