Liposukcja ultradźwiękowa – cena

0
1549

Liposukcja ultradźwiękowa służy do rozluźnienia ciała, a nie bezpośrednio do redukcji masy ciała. Wszyscy znamy problem z utratą boczków, fałdami na brzuchu lub tłuszczem na zewnętrznych częściach ud. Liposukcja ultradźwiękowa jest idealna do tych obszarów docelowych, pomagając wygładzić kontury i zmienić kształt sylwetki.

Obszary, w których Liposukcja ultradźwiękowa może pomóc:

Biodra i uda

Talia / brzuch

Żołądek

Ramiona

Korzyści z nieinwazyjnej, nieoperacyjnej liposukcji

Dla tych, którzy stracili na wadze, najbardziej problemowy może być tłuszcz, liposukcja może być idealnym zabiegiem.  Korzyści z liposukcji ultradźwiękowej

Mniej tkanki tłuszczowej

Poprawiony kształt ciała

Zwiększona pewność siebie i poczucie własnej wartości

Możliwość noszenia ubrań, które wcześniej nie były odpowiednie

Poczucie, że twoje ciało jest teraz proporcjonalne

Nowoczesne urządzenia

Urządzenie ma bardzo silne, konwergentne ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które działają bezpośrednio na zlokalizowane błony tłuszczowe komórek tłuszczowych.

Jest to powód tego działania promieni ultradźwiękowych, które nie mogą być używane do podrażniania skóry.

To działanie powoduje spadek tłuszczu w układzie limfatycznym, który zostanie usunięty przez okrężnicę.

Zauważalne wyniki w obszarach problemowych można zauważyć w 4 – 6 sesjach. Pomiędzy sesjami należy przestrzegać diety niskowęglowodanowej, pić dużo wody mineralnej i wyciągać ją z organizmu.

Każdy z nas jest inny, ale przeciętnie, już jedna procedura może dużo pomóc.

Liczba sesji jest uzależniona od tego, ile chcemy stracić. Plan leczenia zazwyczaj trwa od minimum 6 do maksymalnie 20 sesji w dowolnym obszarze.

Liposukcję ultradźwiękową najlepiej jest stosować w połączeniu z rozsądnym i zdrowym trybem życia!

Piękna sylwetka

Liposukcja ultradźwiękowa może być przeprowadzana nierównomiernie. Nie jest to metoda zmniejszania masy ciała, a raczej zdrowego i aktywnego życia.

Jak to działa?

Liposukcja ultradźwiękowa wykorzystuje delikatne, skoncentrowane fale ultradźwiękowe, aby trwale usunąć komórki tłuszczowe. Po usunięciu te komórki nie będą rosły. Fale ultradźwiękowe bezboleśnie ścierają skórę, a nerwy są nienaruszone.

Jak usuwany jest tłuszcz?

To jest najczęściej zadawane przez nas pytanie. Prosta odpowiedź brzmi, pozbywamy się go poprzez żyły i naczynia limfatyczne.

Część tłuszczu zostanie zużyta na energię i spalona w postaci kalorii. Niektóre inne tłuszcze będą przechowywane w normalny sposób.

Dlaczego warto wybrać zabieg liposukcji?

Coraz większą wagę zaczynamy przykładać do wyglądu. Dlatego zaczynamy się rozglądać za skutecznymi zabiegami. Jednym z nich jest liposukcja ultradźwiękowa. Można śmiało ją łączyć z innymi zabiegami, np. Dermomasażem. Nie ingeruje w nasz organizm w tak dużym stopniu jak klasyczna liposukcja i jest to jej największa zaleta. W czasie sesji rozbijane są skutecznie komórki tłuszczowe za pomocą fal ultradźwiękowych. Naskórek nie zostaje przerwany. Cena zabiegu jest dużo niższa w porównaniu do innych rodzajów liposukcji. Niestety musimy się jednocześnie liczyć z tym, że na wyniki będziemy musieli dłużej poczekać. Nie możemy się też sugerować ceną jednostkową podawaną przez klinikę medycyny estetycznej. W czasie zabiegu, rozbite komórki tłuszczowe w postaci płynnej dostają się przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, a tam razem z pokarmem jest przerabiany i wydalany z organizmu. Musimy zdawać sobie również sprawę z tego, że podczas jednego zabiegu nie osiągniemy takich wyników jak w przypadku, gdyby kaniula była wprowadzona w warstwy podskórne. Potrzebna jest większa liczba zabiegów. Dlatego przy obliczaniu kosztów, musimy pomnożyć cenę jednostkową przynajmniej przez 10 (minimum taka liczba zabiegów jest potrzebna, aby osiągnąć zadowalające rezultaty). Dlatego liposukcja ultradźwiękowa jest kosztowna.

Liposukcja ultradźwiękowa z dermomasażem

To najczęściej wybierana kombinacja przez pacjentów. Dzięki liposukcji ultradźwiękowej, możemy skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej, z kolei dermomasaż pozwala skutecznie walczyć z cellulitem. Liposukcja ultradźwiękowa wykorzystuje ultradźwięki i promieniowanie podczerwone, a dermomasaż, czyli masaż mechaniczny, wykorzystuje podciśnienie. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jednak musimy uzbroić się w cierpliwość w czekaniu na efekty.

Cena

Wbrew pozorom nie jest to wcale taki tani zabieg. Jeśli chcemy bowiem osiągnąć zadowalające efekty, jeden zabieg (200 zł) nie wystarczy. Potrzebna będzie przynajmniej 10-zabiegowa seria. Jednak możemy wtedy liczyć się najczęściej z atrakcyjnymi rabatami i zniżkami. Cena zabiegu uzależniona jest też od leczonego obszaru. Jeśli skorzystamy z odsysania brzucha, dzięki liposukcji ultradźwiękowej, możemy liczyć się z tym, że cena zabiegu może wynieść nawet kilka tysięcy. W porównaniu do tradycyjnej liposukcji, ultradźwiękowa jest znacznie tańsza. Jeśli nie musimy mieć aż tak imponujących efektów, a nie mamy zasobnego portfela, jest to ciekawa alternatywa. Warto skorzystać z takiej oferty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here