Powiększanie ust w ciąży

0
1860

Jeśli jesteś kobietą w ciąży lub planujesz mieć dziecko, musisz wiedzieć o kilku rzeczach przed zabiegiem na powiększanie ust. Kobiety w ciąży nie są najlepszymi kandydatami do większości operacji plastycznych. Wynika to z ryzyka dla matki i dziecka. Zdecydowana większość operacji inwazyjnych jest zbyt niebezpieczna, a zastrzyki z kolagenu (proces, w którym uzyskuje się pełniejsze usta) znajdują się na tej liście.

Ciąża a zabieg

Obecnie nie istnieją żadne ostateczne dane dotyczące szczególnych skutków ubocznych powiększania ust u kobiet w ciąży. Lekarze zatwierdzają tę procedurę dla innych grup pacjentów. Ale fakt, że test nie może być wykonany na kobietach w ciąży, oznacza, że ​​nie można go stosować.

Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, jak organizm reaguje na zastrzyk. Lekarze nie zdają sobie sprawy z potencjalnie niepożądanych skutków ubocznych, które mogą wystąpić w rezultacie zabiegu. Zastrzyki kolagenu oddziałują na siebie zupełnie inaczej. Zatwierdzenie zabiegu w ciąży dotyczy wyłącznie zabiegów naprawczych (tj. usuwania blizny i zmarszczek). Różni się to od procedur estetycznych, takich jak powiększanie ust.

Badania mówią, że około 3 procent populacji ma alergię na kolagen. Chociaż nie jest to przytłaczające, oznacza to, że przyszli pacjenci muszą wykonać test alergii przed wstrzyknięciem.

Ryzyko jest zbyt wysokie

Test polega na wprowadzeniu śladowej ilości kolagenu do skóry na ramieniu pacjenta. Po upływie 1-miesięcznego okresu oceny, lekarz oceni obecność jakichkolwiek potencjalnych skutków ubocznych. Kobiety w ciąży i kobiety, które planują zajść w ciążę, nie mogą nawet przeprowadzić takiego testu. Lekarze i kosmetolodzy nie lekceważą tego. Nawet jeśli kobieta deklaruje, że nie jest w ciąży, wszystkie panie muszą wykonać test ciążowy przed otrzymaniem testu na alergen kolagenu.

W przeciwieństwie do alternatywnych metod leczenia, organizm absorbuje zastrzyki kolagenu przez znacznie dłuższy czas. W takim przypadku efekty uboczne zazwyczaj pojawiają się dłużej.

Powiększanie ust jest najnowszym ulepszeniem, którego wyniki pojawiają się na stałe lub tymczasowo, w zależności od zastosowanego rozwiązania. Wszystko co sztuczne, ma swoje własne efekty uboczne, ale ostatecznie to zależy od ciebie. Niezależnie od tego, czy podejmujesz właściwe działania zapobiegawcze i jakie są ważne momenty. Istnieje kilka sposobów powiększania ust, jak umieszczanie krzemu podczas zabiegu, zastrzyki z kolagenu itp .; ale jeśli chodzi o ciążę, unikanie kilku sztuczek i zabiegów. Chociaż nie ma żadnej szkody, testowanej lub obserwowanej  w przypadku powiększania ust w ciąży.

Kolagen

Wstrzyknięcia kolagenu są zwykle stosowane do tworzenia pełniejszych warg. Leczenie może być kosztowne. Mimo to, ponieważ jest to leczenie sztuczne, istnieje prawdopodobna i potencjalna lista działań niepożądanych, które należy zdecydowanie rozważyć przed podjęciem iniekcji kolagenu lub innych zabiegów powiększania lub pomniejszania ust.

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że kolagen jest zasadniczo wstrzykiwany w celu wzmocnienia skóry wargowej, usuwania zmarszczek, zaciśnięcia i poprawy skóry itp. Z czasem procedura ta stała się popularna, a także bardziej dopracowana naukowo i skuteczna. Zostało to z powodzeniem zaakceptowane przez wielu ludzi na całym świecie, którzy są zadowoleni z efektów. Pomagała nawet przy operacjach plastycznych, usuwaniu blizn, znaków i poprawie widocznego efektu skóry, szczególnie ust.

Kolagen i ciąża

Jeśli chodzi o ciążę, do tej pory nie uwzględniono złego ani niekorzystnego wpływu zastrzyków kolagenu podczas ciąży. Nie było również testów jako takich. Mimo to oznacza to, że w przypadku braku istotnych badań nie udowodniono, aby procedura została zatwierdzona dla kobiet w ciąży lub tych, które planują rodzinę lub dla tych, którzy próbują macierzyństwa.

Poszukiwania

Jak wszyscy wiemy, każda sztuczna procedura na ciele ma swój własny zestaw efektów ubocznych, jak również udowodniono, że wstrzyknięcia kolagenu mają również pewien wpływ. Biorąc pod uwagę część badawczą, okazuje się, że około 3% światowej populacji jest uczulonych na zastrzyki z kolagenu; w tym wysypki, bóle stawów, ból miejsca, swędzenie skóry, stany zapalne, pęcherze itp., dlatego zawsze zaleca się wykonanie testu alergicznego przed poddaniem kolagenu lub na przykład zabiegu chirurgicznego lub zabiegu powiększania ust. Zainteresowany powinien zawsze czekać przez cztery tygodnie, aby prawidłowo wykryć wynik testu alergologicznego. Pod ramieniem najlepiej jest wykonać ten test.. Biorąc pod uwagę wszystkie te skutki uboczne,  kobiety w ciąży zdecydowanie powinny go unikać. W końcu zawsze lepiej jest zapobiegać, niż ryzykować.

Alergie

Mówiąc więcej o ryzyku alergicznym, jest bardziej prawdopodobne u pacjentów cierpiących na choroby tkanki łącznej, takie jak reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie wielomięśniowe i zapalenie skórno-mięśniowe. Ze względu na potencjalne zagrożenia, jakie kolagen może mieć na ciążę, wielu dermatologów i chirurgów kosmetycznych poleciłoby i przepisało test ciążowy przed wstrzyknięciem kolagenu, aby upewnić się, że pacjentki nie są w ciąży. Ma to na celu uniknięcie ryzyka, które nie jest jednocześnie oczywiste, ale zdecydowanie nie jest całkowicie niemożliwe.

Nie należy też zapominać o stanie skóry  podczas ciąży, która mogłaby wpłynąć na wynik iniekcji kolagenu. Obrzęk twarzy to

na ogół zdarza się, że na pewnym etapie ciąży pogorszy się porodzie, a usta wstrzyknięte kolagenem lub silikonowe implanty mogą wyglądać na większe niż pożądane zepsuć całą zabawę z posiadania go.

Inhibitory kolagenu i inne zabiegi powiększania ust, w tym implanty silikonowe, są z pewnością długotrwałe i owocne; nie powinniśmy zapominać, że kolagen jest zanurzony w organizmie przez czasy kompleksowe, a skutki uboczne mogą pojawić się długo po wykonaniu i wdrożeniu leczenia.

Ponieważ nie ma potencjalnych i zatwierdzonych badań dotyczących działań ubocznych procedur powiększania ust podczas ciąży, nie można sformułować jednoznacznych stwierdzeń. Ale zawsze pamiętaj, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć i zawsze można czekać na pożądany kształt warg, jeśli powodem jest macierzyństwo lub ciąża. Aby cieszyć się zarówno swoim macierzyństwem, jak i pożądanymi pełnymi i pięknymi ustami, poczekaj, aż urodzisz maleństwo, jeśli jesteś w ciąży lub planujesz w nadchodzących czasach; a następnie przejdź do dowolnej procedury dla powiększania ust.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here