Liposukcja bez skalpela

0
1268

Najczęstszą procedurą liposukcji na ciało jest liposukcja brzuszna. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Niektóre z oczywistych czynników, które mogą wpływać na wyniki liposukcji brzuszka to: wiek pacjenta, historia przyrostu masy ciała, lokalizacja tłuszczu w jamie brzusznej i płeć pacjenta.

Dobry gabinet stosuje minimalnie inwazyjną procedurę o nazwie AirSculpt®. Procedura ta pozwala pacjentom uzyskać najlepsze wyniki przy możliwie najszybszym czasie leczenia. Jest to możliwe, ponieważ technika powoduje mniej siniaków i mniej urazów w obszarze, który jest leczony.

Czynniki, które wpływają na sukces liposukcji

Wiek

Wielu pacjentów uważa, że ​​mogą być „zbyt starzy”, aby poddać się AirSculpt®. Nigdy nie jesteś za stary, aby uzyskać pożądane ciało. W przypadku pacjentów w podeszłym wieku lub pacjentów ze złożoną historią medyczną, gabinet koordynuje się z Twoim lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, aby upewnić się, że jesteś wystarczająco zdrowy, aby poddać się tej procedurze. Ponieważ jednak nasza opatentowana procedura AirSculpt® nie wykorzystuje znieczulenia ogólnego, unika się wielu zagrożeń związanych z tradycyjną liposukcją.

Historia przyrostu masy ciała

AirSculpt® może być świetnym sposobem, aby pomóc Ci wrócić do pierwotnej masy ciała po przybraniu na wadze. To także świetny początek nowego stylu ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Zalecamy, aby nie schudnąć bezpośrednio przed zabiegiem. Lepiej wyrzeźbić cię tak, jak jesteś, nie próbując najpierw schudnąć.

Lokalizacja tłuszczu brzusznego

Wszyscy mamy tłuszcz w dwóch miejscach – zewnętrzną warstwę, którą można łatwo uszczypnąć (ma wrażenie miękkiej gumy) i wewnętrzny narząd lub „trzewny tłuszcz” za twoimi mięśniami brzucha, gdzie znajdują się twoje narządy. Nikt nie może chirurgicznie usunąć tłuszczu z narządu. Możemy jednak usunąć miękki tłuszcz pod skórą lub przygniatający tłuszcz. Dlatego mówimy: „Jeśli możesz to uszczypnąć, możemy to wziąć”

 

Płeć pacjenta

Zazwyczaj kobiety mają tłuszcz, który jest bardziej miękki i mniej włóknisty niż pacjenci płci męskiej. Z tego powodu często trudniej było operować pacjenta płci męskiej. Jednak w procedurze AirSculpt® stosowany jest opatentowany system, który topi bardziej włóknisty tłuszcz i pomaga dokręcić skórę przed usunięciem tłuszczu. Takie podejście zapewnia, że ​​zarówno pacjentki, jak i pacjenci osiągają najlepsze możliwe wyniki przy minimalnym przestoju.

Jaka jest różnica między zakładaniem brzuszka a Tiny Tuck ™?

Tradycyjny Tummy Tuck to inwazyjny zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu dużej części skóry i tłuszczu z brzucha. Następnie mięśnie brzucha napina się wewnętrznymi szwami. Na koniec duża rana, w której usunięto skórę, zamykana jest za pomocą zszywek lub szwów.

Minimalnie inwazyjna procedura Tiny Tuck stosowana do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej często spowodowanej przez znaczną utratę wagi lub posiadanie dzieci. Procedura Tiny Tuck wymaga jedynie znieczulenia miejscowego w celu usunięcia kilku centymetrów luźnej skóry i używa tylko dających się usunąć szwów, więc nigdy nie musisz się martwić o usunięcie szwów. Ponadto nie ma odpływów i przestój jest MINIMALNY. Typowy pacjent Tiny Tuck ™ powraca do pracy i wykonuje normalne czynności w ciągu zaledwie 3 dni.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabieg?

Ceny za każdą procedurę będą się różnić w zależności od wielkości ciała i leczonego obszaru. Najlepiej skontaktować się z gabinetem i porozmawiać z jednym z  koordynatorów ds. opieki nad pacjentem, aby zarezerwować bezpłatne konsultacje.

Ile czasu zajmuje regeneracja?

Ponieważ AirSculpt® nie wykorzystuje skalpela, regeneracja  jest znacznie szybsza niż w przypadku tradycyjnej liposukcji. W rzeczywistości większość pacjentów powraca do normalnej aktywności w ciągu 24-48 godzin. Po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk (co jest normalne). Ubrania uciskowe noszone są pod ubraniem przez około 14 dni, aby zapewnić optymalne rezultaty.

Wszystkie procedury są wykonywane bez ogólnego znieczulenia, bez igieł, bez skalpeli i bez szwów. Podczas tej procedury będziesz czuwał, słuchasz ulubionej muzyki i rozmawiasz z  niesamowitym personelem. Zaufaj ekspertom od liposukcji, aby dali ci ciało, na które zawsze chciałeś zasłużyć.

Liposukcja ramion

Ramiona są jednym z tych obszarów, które są bardzo odporne na odchudzanie i długie godziny na siłowni. Wydaje się, że gdy już będziesz miał tłuszcz, bardzo trudno się go pozbyć.

Można tu jednak zauważyć  ogromną poprawę. Obok brody, ten obszar ciała leczy się najszybciej i często  pacjenci noszą koszulkę po raz pierwszy od około dwóch tygodni!

W tradycyjnym zabiegu duża część luźnej skóry pod pachą jest chirurgicznie usuwana za pomocą skalpela i innych narzędzi chirurgicznych. To nacięcie zwykle rozciągało się od pod pachą do łokcia i pozostawiło widoczną bliznę pod pachą. Po wykonaniu nacięcia można zastosować tradycyjną procedurę liposukcji w celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pozostałe części skóry są następnie łączone za pomocą tradycyjnych lub rozpuszczalnych szwów.

Natomiast procedura minimalnie inwazyjnej liposukcji wykorzystuje  opatentowaną technologię AirSculpt® do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej często znajdowanego pod ramionami i często spowodowanego znacznym przyrostem masy ciała lub starzeniem. Ta procedura wymaga jedynie znieczulenia miejscowego w celu usunięcia kilku centymetrów luźnej skóry. Opatentowana technologia AirSculpt® jednocześnie rozpuszcza nadmiar tłuszczu i napina skórę pod pachami i, w przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu, nie wymaga igieł, skalpelów ani szwów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here