Powiększanie ust – domowe sposoby

0
1495

Pełniejsze i większe usta są sekretem piękna kobiet. Uśmiech przyciąga ludzi w pierwszej kolejności. Odzwierciedla to całe piękno kobiety.

W rzeczywistości nie wszystkie mają szczęście, niektóre kobiety mają  naturalnie piękne usta, ale inne mogą chcieć poprawić swoje usta, używając niektórych środków domowych lub produktów, takich jak wzmacniacz ust.

Możemy również zwiększyć swoje usta, wykonując zabiegi medyczne, ale operacja  może być najlepszym sposobem na uzyskanie pożądanych warg. Ma również wiele skutków ubocznych. Operacja może pogorszyć nasz kształt warg i może być dla nas wstrząsem.

Środki domowe są o wiele bezpieczniejsze i gwarantują mniej skutków ubocznych. Zobaczmy, jakie są te domowe środki, które mogą sprawić, że nasze usta będą większe, pulchniejsze, bardziej seksowne i bardziej napięte.

  1. Pocieraj kostkę lodu na ustach

Kostka lodu to naturalny sposób na powiększenie ust. Pozwala na pozbycie się z ust martwych komórek. Masowanie kostką lodu zwiększa przepływ krwi w skórze wargi. Dlatego; usta wyglądają na bardziej czerwone. Dla suchych warg jest bardzo skuteczny sposób. Tarcie ust za pomocą kostki lodu pomaga również rozjaśnić usta. Łagodzi usta po powrocie z gorących promieni słonecznych. Masujmy usta kostką lodu przez 2 minuty dziennie. Stopniowo nasze usta będą pełniejsze, gorętsze i gładsze.

  1. Masujmy swoje usta za pomocą domowych olejków

Masowanie może być przyjemną techniką  powiększania ust. Kiedy masujemy swoje ciało, czujemy się świetnie; w ten sposób, jeśli masujemy usta, czujemy się wspaniale. Możemy użyć oleju do masażu skóry. Wybierzmy swój ulubiony olej, np. Oliwę z oliwek  na wargi i powoli ją potrzyjmy. Kontynuujmy przez 5-6 minut. Następnie pozwólmy wargom wchłonąć olej i umyć usta ciepłą wodą. Codzienne robienie tego zabiegu pomaga uzyskać naturalnie pełniejsze usta.

Po umyciu ust, nałóżmy balsam do ust, oczywiście balsam powinien być wykonany z naturalnych składników, takich jak masło shea, olej kokosowy lub wosk pszczeli.

  1. Miód na większe usta

Miód jest dobrym domowym środkiem, dzięki któremu nasze usta stają się pełniejsze w naturalny sposób. Miód jest bogaty w przeciwutleniacze, witaminy, minerały i inne zdrowe składniki odżywcze. Wszystkie te elementy są bardzo przyjazne dla skóry. Miód pomaga również rozjaśnić skórę na twoich ustach. Zastosujmy czysty miód na ustach kilka razy dziennie i pozostawmy na 10 minut. Następnie wytrzyjmy miękką chusteczkę  i zastosujmy naturalny balsam do ust,, a na koniec rozświetlmy wargi błyszczykiem i będziemy mieć pełniejsze wargi.

Lub możesz zostawić trochę miodu na ustach przed snem w nocy. Trzymaj go na wargach przez całą noc. Nawilża, odżywia i głęboko zmiękcza usta, dzięki czemu poczujemy gładkość w ciągu dnia. W ten sposób możemy również chronić swoje usta przed wysuszeniem przed niekorzystnymi czynnikamii, takimi jak zimna pogoda. Osobiście używam miodu, żeby powiększyć wargi, zanim przygotuję się na jakąś poważną imprezę.

4.Szczotkowanie i łuszczenie na większe usta

Możemy powiększyć swoje usta poprzez szczotkowanie i łuszczenie. Lekko przetrzyjmy usta suchą szczoteczką do zębów. Ma to wiele zalet. Bardzo elegancko zmienia kształt ust. Szczotkowanie usuwa martwe komórki naskórka, wygładzając usta. Budzi przepływ krwi; więc usta wyglądają na czerwonawe, świeże i pulchne. Aby uzyskać większe ulepszenie, możemy umieścić trochę miodu lub wazeliny na włosiu. Następnie szczotkujmy tak samo jak wcześniej. Pomoże to ustom na większe wyrównanie i gładkość.

Lub możemy zostawić wazelinę  na ustach przez 30 minut, zanim zaczniemy  szczotkować usta. Lub zostawmy jej trochę na ustach przed zaśnięciem. W ten sposób martwe komórki skóry zostają łatwiej usunięte. Nie naciskajmy mocno i nie pocierajmy warg dłużej niż 60 sekund.

  1. Idealny kolor szminki na większe usta

Jeśli mamy wąskie usta, możemy mieć problem. Jeśli chcemy mieć wargi takie jak Angelina, musimy włożyć trochę wysiłku.

Najpierw wybierzmy odcień szminki, ale zawsze starajmy się wybrać taki, który świetnie wygląda na naszej skórze. Najpierw uformujmy kształt  ust za pomocą wkładki i umieśćmy ją na zewnętrznych krawędziach warg. Następnie wypełnijmy usta ulubionym błyszczykiem do ust. Cieszmy się większymi, seksownymi ustami.

  1. Dobry peeling

Dzięki temu możesz zwiększyć krążenie krwi. Inteligentna eksfoliacja może zapewnić pełniejsze i świeższe usta.

Zróbmy naturalny wybielacz, mieszając niewielką ilość cukru i dodając do niego trochę wody. Wymieszajmy je dobrze i wykonajmy peeling. Możemy również dodać do niego olejku nawilżającego, aby uzyskać bardziej nawilżone usta. Następnie zacznij masować swoje usta tą miksturą. Trzyjmy  usta, ale nie więcej niż przez minutę. Usuwamy w ten sposób martwe lub spierzchnięte komórki, wyrównujemy skórę i sprawiamy, że ​​usta stają się gładsze. Wytrzyjmy usta chusteczką. I zastosujmy błyszczyk. Może to powodować niewielkie podrażnienie, ale nie martwmy się. Nie potrwa to długo. W każdym razie, nigdy nie szorujmy usta więcej niż dwa razy w tygodniu.

Zamiast wody możemy użyć miodu. Miód jest wspaniałym naturalnym emolientem, który nawilża skórę. Wymieszajmy jedną łyżeczkę brązowego cukru z dwiema łyżeczkami miodu. Teraz złuszczajmy usta tym naturalnym peelingiem. Miód wygładza skórę, a cukier złuszcza zmatowiałe komórki, dzięki czemu usta wyglądają świetnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here