Powiększanie ust kwasem hialuronowym

0
1099

Poprawia wygląd twoich ust, dodając: kształt, strukturę i objętość. Pełniejsze, większe wargi możemy otrzymać już w ciągu 20 minut. Otrzymujemy natychmiastowy, wierny wynik. Jest to prosta, szybka i bezbolesna procedura. Powiększanie ust może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie!

Jeśli twoje usta zawsze były cienkie i znikały, kiedy się uśmiechałaś; masz asymetrię warg; wraz z wiekiem twoje usta stają się cieńsze i mniej pełne; posiadanie pełniejszych warg pomoże zrównoważyć twoją twarz, umów się jeszcze dziś!

Jakie są usta są idealne do zabiegu?

Najlepiej by wargi były cienkie. Genetyka, starzenie się lub palenie może powodować, że wargi zaczynają być coraz mniej pełne. Zabieg może dać doskonały wynik.

Bardzo cienka górna warga: górna warga jest pierwszą, która traci swą pełnię. Odległość między nosem a ustami wzrasta. To postarza. Dobrą wiadomością jest to, że w tym przypadku górna warga musi być tylko zwiększona.

Bardzo cienka dolna warga: Bardzo sporadyczny przypadek, prawie nie spotykany. Warga dolna musi być tylko wzmocniona.

Nieregularne kontury warg: Asymetrię prawej lub lewej strony można dobrze skorygować za pomocą powiększania ust na dolnej i górnej wardze.

Komu polecić powiększenie ust?

Jeśli jesteś w jak najlepszym zdrowiu, masz realistyczne oczekiwania i elastyczną skórę, zalecane jest powiększanie ust. Jeśli chcesz zmienić kształt swojej wargi, chcesz mieć pełniejsze usta z bardziej zdefiniowanymi konturami i młodszy wygląd, wówczas zalecana jest poprawa kształtu ust.

Co się dzieje przed powiększeniem ust?

Powiększanie ust musi być poprzedzone konsultacją lekarską. Podczas konsultacji lekarz sprawdza kształt warg, elastyczność skóry i informuje, jakiego wyniku można się spodziewać. Należy mu podać informacje o twoich poprzednich powiększeniach ust (o ile takie istnieją), o dacie i sposobie interwencji. Musi być poinformowany! Zawsze pytaj swojego lekarza o produkty, których używa. Istnieją różnice między kwasami hialuronowymi, biorąc pod uwagę ich trwałość i jakość. Nie wybieraj najtańszego! Powiększanie ust jest zabiegiem luksusowym – zasługujesz na najlepszy produkt.

Jakie rodzaje produktów są używane do powiększania ust?

Są to produkty wchłanialne i niewchłanialne. Zaletą niewchłanialnego lub stałego produktu jest to, że nie ma potrzeby regularnego uzupełniania, z drugiej strony nie są one biodegradowalne. Następnie zwiększa się ryzyko ziarniniaków, guzków zapalnych. Takie problemy mogą rozwinąć się nawet 5 lat po powiększeniu ust przez niewchłanialny produkt. Usunięcie ziarniniaków – jeśli to możliwe – stanowi poważne wyzwanie dla chirurga plastycznego.

Wchłaniane produkty są znacznie bezpieczniejsze. Zaletą materiałów odwracalnych jest to, że ulegają rozkładowi w ciągu 6-12 miesięcy. Więc mają znacznie mniej długoterminowe efekty uboczne! Oznacza to, że jest to bezpieczniejsza metoda. Jeśli zmienisz zdanie i będziesz potrzebować innego kształtu dla swoich warg lub nie będziesz chciał wcale warg rozszerzonych, twoje usta powrócą do pierwotnego kształtu w rok po usunięciu produktu z organizmu. Wadą jest to, że interwencja musi być powtarzana co 6-12 miesięcy.

Od czasu jego wprowadzenia (2005 r) naa całym świecie nie odnotowano alergicznego działania niepożądanego ani ziarniniaków rozwijających się w miejscu wstrzyknięcia.

Celem jest zachowanie młodzieńczego wyglądu, dlatego ważne jest, aby uniknąć niepożądanego, estetycznie nieakceptowalnego efektu ubocznego.

Jak przebiega powiększanie ust?

Powiększanie ust odbywa się za pomocą znieczulenia stomatologicznego bezbolesnego. Kwas hialuronowy wstrzykuje się w usta bardzo cienkimi igłami.

Ryzyko siniaków i obrzęków można zmniejszyć, stosując rewolucyjną nową technikę. Zamiast kilku nakłuć igłą, w wargi wkładana jest cienka, dłuższa, bezcelowa kaniula. Zarówno górna, jak i dolna warga mogą być powiększona o dwie nakłucia każda, dzięki tej technologii. Większość przypadków można wykonać bez użycia środków znieczulających.

Zabieg trwa około 20 minut.

Czego powinienem oczekiwać po zabiegu?

Twoje usta będą spuchnięte i wrażliwe w ciągu najbliższych 24 godzin. Obrzęk może być zmniejszony dzięki chłodzeniu. Czułość twoich ust nie zostanie utracona po powiększeniu ust.

Opalanie, korzystanie z solarium lub sauny nie jest zalecane przez 48 godzin po powiększeniu ust!

Czy są jakieś przeciwwskazania do powiększania ust?

Powiększanie ust nie powinno być wykonywane, jeśli przyjmujesz któryś z poniższych leków lub cierpisz na następujące choroby:

  • Przyjmowanie izotrektionu w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
  • Zwiększono ryzyko wystąpienia bliznowców.
  • Choroba kolagenowa.
  • Cukrzyca.
  • Zaburzenia snu.
  • Infekcja jamy ustnej lub infekcja jamy ustnej.
  • Opryszczka wargowa.

Kwas hialuronowy to naturalny mukopolisacharyd o dużej lepkości, którego możemy znaleźć w organizmie ludzkim. Występuje w pępowinie, ciele szklistym, mazi stawowej i patologicznych stawach i jest uniwersalnym składnikiem przestrzeni między komórkami tkanek ciała. Czysty kwas hialuronowy jest z natury biokompatybilny. Ma tę samą strukturę chemiczną we wszystkich gatunkach i wszystkich tkankach. Chociaż najwyższe stężenia kwasu hialuronowego znajdują się w tkankach łącznych, większość kwasu hialuronowego znajduje się w skórze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here