Zabiegi na twarz jesienią

0
942

Thermage® to zatwierdzona procedura kosmetyczna stosowana do naprężenia skóry, redukcji zmarszczek i łagodzenia innych oznak starzenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego procedura Thermage® ThermaCool® szybko staje się znana jako niechirurgiczny lifting twarzy.

Co to jest Thermage®?

System Thermage® opiera się na cieple w celu zaciśnięcia leżących poniżej warstw skóry. Powoduje to natychmiastowe i znaczne zmniejszenie widoczności zmarszczek, policzków i obwisłej skóry w okolicy szyi lub brwi. Thermage® jest również skuteczną metodą skurczu skóry dla innych obszarów ciała. Jest to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg i nie wymaga czasu na regenerację, ale oferuje natychmiastowe i niezmiennie doskonałe wyniki.

Pacjenci, którzy pragną bardziej subtelnych wyników i szybszego powrotu do zdrowia niż w przypadku zabiegów chirurgicznych na twarz, są często idealnymi kandydatami do Thermage®. Naprężenie skóry za pomocą systemu Thermage® ThermaCool® jest również korzystne dla pacjentów, u których występują wyraźne fałdy i zwiotczenia w obszarach twarzy, ale nie są oni uważani za odpowiednich kandydatów do tradycyjnego liftingu twarzy. Thermage® to doskonała opcja leczenia dla pacjentów, którzy chcą zmniejszyć wygląd subtelnych zmarszczek na twarzy i wiotczenia skóry. Jeśli chcesz odmłodzić swoją twarz bez poddawania się bardziej inwazyjnej procedurze, takiej jak lifting twarzy, Thermage® może być dla Ciebie idealnym zabiegiem.

Idealni kandydaci Thermage®

Zabiegi Thermage ® są przeznaczone dla pacjentów, którzy pragną bardziej subtelnych rezultatów niż przy chirurgicznym liftingu twarzy. Idealni kandydaci do leczenia to:

1.Pacjenci, którzy nie są kandydatami do chirurgicznego liftingu twarzy

  1. Kobiety w średnim wieku, które zaczynają wykazywać oznaki zwiotczenia szyi / brwi / powieki
  2. Kobiety w średnim wieku, zaczynające wykazywać oznaki opadających policzków / fałd policzkowych
  3. Pacjenci, którzy chcą uzyskać subtelny lifting lub zaostrzenie twarzy bez inwazyjnej operacji
  4. Pacjenci, u których wcześniej wystąpił lifting twarzy i pragną dalszego zaostrzenia skóry

Słabymi kandydatami do Thermage® są pacjenci, którzy szukają bardziej spektakularnych rezultatów, takich jak te, które można osiągnąć dzięki chirurgicznemu liftingowi twarzy.

Przed poddaniem się zabiegowi należy skonsultować się z kosmetycznym dermatologiem, który przejrzy wszystkie opcje leczenia, koszt Thermage® i określi Twoją kandydaturę.

Thermage® kontra chirurgiczny lifting twarzy

Thermage® to zabieg kosmetyczny na twarz, którego celem jest redukcja subtelnych zmarszczek i zmarszczek, fałdów policzkowych i opuchlizny w twarzy dzięki szybkiej, nieinwazyjnej procedurze.

Chirurgiczny lifting twarzy jest lepszym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy chcieliby osiągnąć wyśmienite i długotrwałe efekty. Wyniki liftingu twarzy mogą trwać od pięciu do dziesięciu lat, podczas gdy terapia Thermage® trwa zwykle około dwóch lat. Lifting twarzy obejmuje chirurgiczne napinanie mięśni twarzy, przekształcanie podstawowych struktur twarzy i przycinanie nadmiaru skóry. Chirurgiczny lifting twarzy jest również bardziej realną opcją dla pacjentów, którzy mogą sobie pozwolić na koszt i czas regeneracji związany z inwazyjną procedurą kosmetyczną. Obróbka Thermage® nie wymaga nacięć ani żadnego przestoju. Thermage® jest również potencjalnie idealną alternatywą dla pacjentów, którzy nie kwalifikują się do liftingu twarzy.

Rozważania

Chociaż Thermage® jest często sugerowany jako alternatywa dla bardziej inwazyjnych procedur kosmetycznych twarzy, pacjenci nie powinni uważać tego za substytut liftingu twarzy. Osoby, które mają bardzo luźną skórę, ciężkie problemy skórne, głębokie policzki i zmarszczki oraz inne, bardziej zaawansowane objawy starzenia się twarzy, mogą nie osiągnąć znaczącej poprawy po zastosowaniu Thermage ®. Ponadto osoby zainteresowane leczeniem powinny być w pełni poinformowane o ryzyku i korzyściach z leczenia Thermage®. Specjalista w zakresie pielęgnacji skóry może pomóc w ocenie indywidualnych potrzeb i określić, czy Thermage® jest odpowiednią opcją dla Ciebie.

Procedura

Thermage® Thermacool® wykorzystuje energię fal radiowych do zaciśnięcia kolagenu w skórze, wypełniając w ten sposób zmarszczki i drobne linie. System celuje w wszystkie trzy warstwy skóry twarzy, aby skóra była odmłodzona i silna przez wiele lat. Pacjenci ogólnie nie odczuwają bólu podczas leczenia. Jak działa system Thermage® ThermaCool®

Ponieważ kolagen w skórze właściwej i warstwie podskórnej zaczyna się rozciągać i zwisać, skóra traci pewną jędrność i naturalnie gładką teksturę. Procedura Thermage® koncentruje się na tych warstwach zawierających kolagen. System ThermaCool® wykorzystuje specjalistyczną końcówkę terapeutyczną o nazwie ThermaTipTM, która dostarcza energię CRF do skóry w kontrolowanych ilościach. ThermaTipTM równomiernie podgrzewa obszar leczenia, stymulując wzrost kolagenu, zasadniczo sugerując ciału, że ​​doznało urazu, a zatem musi odrastać kolagen, aby przywrócić strukturę skóry.

Jak wygląda Thermage® Treatment?

Ogólnie rzecz biorąc, im wyższe ustawienie stosowane podczas procedury Thermage®, tym bardziej imponujące są wyniki; jednak będzie również zwiększone ryzyko dyskomfortu. Jeśli pacjent przechodzi bardziej rygorystyczne leczenie Thermage®, lekarz może zalecić przyjmowanie leków przeciwbólowych przed rozpoczęciem. Przygotowanie do każdego zabiegu będzie się różnić w zależności od indywidualnego kandydata Thermage®.

Pacjenci zgłaszają krótkie, głębokie uczucie ciepła za każdym dotknięciem urządzenia ThermaTipTM. Zewnętrzna warstwa skóry (skóra właściwa) jest chłodzona sprayem, dzięki czemu widoczne warstwy skóry nie są uszkodzone. Każde dotknięcie ThermaTipTM obejmuje w przybliżeniu od połowy do trzech czwartych kwadratowego cala, a każdy impuls trwa od dwóch do siedmiu sekund.

Jak długo trwa leczenie?

Ogólnie rzecz biorąc, faktyczne leczenie trwa krócej niż godzinę, chociaż przygotowanie i ewentualne podawanie znieczulenia przyczyni się do wydłużenia tego czasu. Ze strony pacjenta procedury Thermage® nie wymagają przygotowania poza oczyszczeniem twarzy i usunięciem makijażu.

Poprawa

Obróbka Thermage® jest nieinwazyjna, co oznacza, że ​​odzyskiwanie formy jest stosunkowo szybkie i proste. Jest to największa zaleta Thermage® w porównaniu do zabiegów chirurgicznych liftingu. Wyniki Thermage® pogłębiają się w ciągu kilku miesięcy po leczeniu, chociaż skóra natychmiast poczuje się mocniejsza  niż przed zabiegiem.

Czego można oczekiwać po leczeniu

Natychmiast po procedurze Thermage® wyniki będą subtelne, ale powinny być widoczne. Skóra powinna być mocniejsza i jędrniejsza, z lepszą elastycznością i bardziej młodzieńczym wyglądem ogólnym.

Skutki uboczne Thermage® są rzadkie i na ogół niewielkie, ale w niektórych przypadkach u pacjentów mogą wystąpić łagodne zaczerwienienia, guzy i pęcherze w obszarach, które niedawno poddano leczeniu. Objawy te zwykle ustępują same po kilku dniach, choć mogą trwać przez tydzień lub dłużej. W niezwykle rzadkich przypadkach (mniej niż 0,08% leczonych) odnotowano również długotrwałe powikłanie opisane jako „nieregularność powierzchni”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here