Gdzie oglądać metamorfozy wyglądu, programy o zmianach wyglądu?

0
656
metamorfozy wyglądu

Wielu z nas boryka się z kompleksami związanymi z wyglądem. Bywa tak, że dokuczają nam już od urodzenia, a zdarza się, że pojawiają się z biegiem czasu. Operacje plastyczne, zmiana fryzury, nauka stylu, utrata zbędnych kilogramów, wygrana z chorobą i/lub jej skutkami – to tylko niektóre ze sposobów na poradzenie sobie z kompleksami. Tego typu metamorfozy często są scenariuszem programów telewizyjnych. Cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Gdzie je oglądać?

Program online Klinika naturalnego piękna

Pierwszym z programów o metamorfozach wyglądu jest Klinika naturalnego piękna. W nim bohaterowie są w tajemnicy zgłaszani przez ich bliskich. Produkcję początkowo oglądać można było w telewizji. Dzisiaj program Klinika naturalnego piękna możesz zobaczyć online na www.player.pl, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że przegapisz emisję kolejnego odcinka. Włączyć go możesz o każdej porze dnia i nocy. Wtedy, kiedy znajdziesz czas. W programie specjaliści Kliniki Miracki w sposób kompleksowy podchodzą do każdego bohatera. Wszystko po to, by na nowo pokochali siebie, pozbywając się kompleksów. Ten i pozostałe programy najlepiej oglądać właśnie online, w dogodnym dla siebie momencie.

Sablewskiej sposób na modę

Metamorfozy nie zawsze muszą wiązać się z użyciem skalpela. Czasami wystarczy zmiana sposobu ubierania się, by poczuć się dobrze w swoim ciele. Maja Sablewska w swoim programie pokazuje uczestnikom, że to, co noszą, powinno pasować do ich sylwetek i osobowości. Stara się pomóc bohaterom, poczuć się pełnowartościową kobietą czy prawdziwym mężczyzną. Pokazuje, że rewolucja w życiu może zacząć się od zmiany garderoby. Oczywiście w programie Sablewskiej sposób na modę bohaterowie nie tylko zmieniają styl ubierania, ale często również fryzurę. Panie uczą się, jak makijażem podkreślać swoje naturalne piękno.

Program Niezwykłe przypadki medyczne

Osoby, które interesują niezwykłe przypadki medyczne, powinny postawić na program o tym samym tytule. Prezentuje on walkę z deformacjami ciała, których nie da się usunąć w tradycyjny sposób. Tego trudnego zadania podejmuje się doktor Krzysztof Gojdź, który jest specjalistą medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii medycznych, a także skorzystaniu z innowacyjnych metod leczenia, jest w stanie podarować bohaterom programu nowe życie.

Klinika marzeń

Klinika marzeń to kolejny program o metamorfozach wyglądu dzięki wykorzystaniu medycyny estetycznej, który można oglądać dzięki player.pl. Aby jego bohaterowie na nowo dobrze poczuli się w swoim ciele, specjaliści wykorzystują nowoczesny i profesjonalny sprzęt oraz nowatorskie metody leczenia. Eksperci Kliniki marzeń mają doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają im pomóc osobom zmagającym się z różnego rodzaju schorzeniami i niedoskonałościami. Program ma nie tylko zaprezentować losy bohaterów, ale i pokazać widzom, jak można mądrze i bezpiecznie walczyć ze swoimi niedoskonałościami.

Uroda na celowniku

Ostatnim z programów o metamorfozach wyglądu, który można zobaczyć za pośrednictwem player.pl, jest Uroda na celowniku. To produkcja, która ma charakter poradnikowy. Na podstawie historii bohaterek omawiany jest inny problem związany ze zdrowiem i urodą. Dzięki temu można odnieść go do siebie, ale i poszerzyć swoją wiedzę w danej tematyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here