Mikrodermabrazja diamentowa

0
1375

Mikrodermabrazja diamentowa jest najnowocześniejszą terapią rewitalizującą, najskuteczniejszą w redukcji mniejszych i umiarkowanych zmarszczek, plam starczych, blizn potrądzikowych i innych drobnych blizn, przebarwień. Pozwala też wyleczyć skórę, zniszczoną przez słońce. Stosowana jest ponadto w eliminowaniu tłustej skóry, ekstrakcji zaskórników i wyprysków. Można ją łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub zabiegami laserowymi. Pozwala na ogólne odmłodzenie skóry. W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów laserowych, peelingów chemicznych i zabiegów laserowych, najlepszą częścią mikrodermabrazji diamentowej jest czas niedomatywny.

Zaawansowany system mikrodermabrazji diamentowej

Taki system zastępuje przepływ mikrokrystaliczny. Posiada końcówkę diamentową, wolną od kryształów. Dzięki czemu nie powoduje podrażnień i luźnych cząstek, zwiększających ryzyko uszkodzenia oka lub połknięcia. Korzystanie z rombowych różdżek pozwala profesjonalnej kosmetyczce pracować bliżej obszaru oczu i ust i być bardziej dokładnym, nie powodując ryzyka. Zabiegi będą dostosowane do pacjenta, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Cechy charakterystyczne

Do podstawowych cech tego zabiegu możemy zaliczyć:

  • Wysoka częstotliwość: pobudza krążenie, zwiększa aktywność gruczołów i metabolizm, a także pomaga w eliminacji i głębszej penetracji produktów do skóry. Dzięki wysokiej częstotliwości, jest stosowany w leczeniu trądziku i infekcji skórnych.
  • Ciężka obróbka galwaniczna: stosuje zasadę wibracji dźwiękowych pozytywnych i negatywnych, aby wprowadzić składniki odżywcze do skóry, zharmonizować poziom kwasu i przyspieszyć krążenie. Protokół galwaniczny jest najczęściej stosowany do redukcji drobnych linii, pozostawiając skórę jędrną i gładką.
  • Wibracje ultradźwiękowe: Te wibracje akustyczne stymulują skórę, poprawiają błonę komórkową i powodują regenerację kolagenu. Generują również ciepło tarcia, które przyspiesza krążenie, pomaga mięśniom rozluźnić się w celu głębszego przenikania produktu do skóry. Protokół ultradźwiękowy jest najczęściej stosowany w celu zmniejszenia zmarszczek i cienkich linii dla młodszego wyglądu i lepszego uczucia skóry.

Korzyści, wynikające z mikrodermabrazji diamentowej

Będziemy zachwyceni nawet po jednym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Szczególnie jeśli mamy jakąś specjalną okazję i chcemy, aby nasza skóra wyglądała na odświeżoną i zdrową.

Jest to zabieg nieinwazyjny. Rozwiązuje wady powierzchni skóry poprzez obróbkę jej najbardziej zewnętrznej warstwy. Ten proces usuwa warstwę powierzchniową martwych komórek skóry poprzez delikatne złuszczanie. W rezultacie, tak jak wspomniano wcześniej nie jest to zabieg inwazyjny, nie powoduje zranień skóry i naskórka.

Jest to zabieg szybki. Według badań, przeprowadzonych przez Akademię Dermatologiczną, zajmuje zwykle mniej niż godzinę. Musimy się liczyć z tym, że będziemy potrzebować kilku sesji, aby osiągnąć optymalne wyniki. Jednak większość pacjentek potrzebuje tylko dwóch sesji miesięcznie.

Jest to zabieg idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Procedura mikrodermabrazji diamentowej jest idealna dla wszystkich rodzajów skóry i problemów kosmetycznych, związanych ze starzeniem się skóry, takich jak plamy starcze, uszkodzenia słoneczne i wszelkie inne rodzaje przebarwień i drobne linie i zmarszczki. Pomaga również w leczeniu tłustej skóry i zmniejszeniu blizny po trądziku.

Jest to zabieg niezawodny i bezpieczny. W rękach doświadczonego i profesjonalnego kosmetologa jest to zabieg znacznie bardziej niezawodny i bezpieczny w porównaniu do dermabrazji, przeprowadzanych w domu. Dobrze jest skorzystać z usług doświadczonego, wykwalifikowanego kosmetologa, aby osiągnąć optymalne wyniki leczenia.

Jest to zabieg, poprawiający wyniki produktów do pielęgnacji skóry i maseczki. Diamentowa mikrodermabrazja twarzy umożliwia lepsze wchłanianie produktów do skóry i zapewnia poprawę wyglądu innych rodzajów maseczek. Dzięki temu skóra staje się jeszcze piękniejsza. Lepsze wskaźniki wchłaniania zapewniają optymalne wyniki działania produktów, których używamy, dzięki łatwiejszemu wnikaniu w skórę. Jest również kompatybilny ze wszystkimi reżimami piękności i nigdy nie będzie im przeszkadzać.

Jest to zabieg, pomagający kontrolować wypryski. Eliminuje obecność szkodliwych substancji w porach twarzy. Kiedy pory są zatkane, gromadzi się olej i bakterie. Mikrodermabrazja diamentowa atakuje pory i uwalnia środki zatykające. Regularne przeprowadzanie zabiegów zapewnia, że te kanały są nieskazitelne i działają w 100%, co pomaga wyeliminować ryzyko wyprysków w przyszłości.

Kto nie powinien korzystać z tego zabiegu?

Nie powinniśmy korzystać z tego zabiegu, jeśli niedawno mieliśmy opryszczkę, brodawki, aktywny trądzik (etapy 3-4), aktywny trądzik różowaty, niestabilną cukrzycę, zaburzenia układu odpornościowego, niedawno przebyty zabieg laserowy lub polegający na wstrzyknięciu Retiny A, przeprowadzony w ostatnim czasie średni lub głęboki peeling chemiczny lub woskowanie i jeśli jesteśmy podatni na hiper pigmentację. Są to przykładowe przeciwwskazania, lista jest jeszcze dłuższą, więc zapytajmy o nią wcześniej kosmetologa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here