Nieinwazyjne powiększanie ust

0
1420

Dzisiaj, zarówno  kobiety i mężczyźni pragną mieć pełne wargi. Gwiazdy takie jak Kylie Jenner i Bella Thorne sprawiły, że pełne usta są jeszcze bardziej modne. Zastanówmy się, czy chcemy tymczasowego lub stałego rozwiązania powiększania ust?

Wypełniacze warg

Wypełniacze warg, takie jak Juvederm, to seria zastrzyków, które kształtują i uciskają twoją wargę. Wypełniacze do ust są tylko półtrwałym rozwiązaniem. Implanty ust, podobnie jak implanty Permalip, są miękkim, trwałym implantem silikonowym w kształcie naturalnej wargi. Implanty Permalip występują w kilku różnych rozmiarach. Implanty Permalip są stałe, a nie płynne, ten rodzaj implantu silikonowego nie wycieka ani nie pęka. Implanty Permalip są stałym rozwiązaniem do powiększania ust.

Wypełniacze ust są wstrzykiwane do górnej i dolnej wargi. Istnieje kilka różnych rodzajów wypełniaczy do ust, w tym Juvederm, Restylane, Voluma i Perlane. Powiększanie wypełniaczami to procedura, którą można przeprowadzić w gabinecie. Podczas konsultacji, lekarz oceni stan warg i ogólny balans twarzy. Lekarz wykona zdjęcia ust w celu ustalenia symetrii i kształtu.. Następnie  określi, które obszary twoich ust muszą być pełniejsze i grubsze. W przypadku tymczasowego powiększania ust zaleca się stosowanie Juvederm Ultra Plus, ponieważ ten wypełniacz zawiera lidokainę. Lidokaina jest odrętwiającym lekarstwem. Po tym, jak lekarz określi, ile i gdzie wstrzyknąć wypełniacz warg, jesteś gotowy do kontynuowania. Procedura wstrzykiwania wypełniacza warg trwa około piętnastu do trzydziestu minut. Powiększanie wypełniaczy to szybka procedura, którą możesz zrobić nawet podczas przerwy na lunch. Pacjent może wrócić do domu w dniu zabiegu. Wyniki po wypełniaczach ust trwają tylko od sześciu do ośmiu miesięcy, augmentacja warg jest tylko półtrwałym rozwiązaniem.

Permalip

Alternatywą dla tymczasowych wypełniaczy do warg powiększania ust jest stała opcja, mianowicie Permalip. Podczas konsultacji, lekarz określa, jaki rozmiar implantu jest najlepszy. Wszczepienie implantu Permalip to procedura, którą lekarz może przeprowadzić w gabinecie. Najpierw skóra jest sterylizowana wokół obszaru operacyjnego. Następnie usta są znieczulone. Gdy usta są odrętwiałe, wykonuje się nacięcie w każdym kąciku ust. Tunel w wardze jest tworzony za pomocą narzędzia zwanego zakrzywionym zaciskiem aligatora. Tunel wargowy dokładnie dopasowuje się do kształtu wargi. Kiedy zakrzywiony zacisk aligatora dotrze do końca tunelu, zacisk się otworzy. Implant jest chwycony i wciągnięty do tunelu warg. Jest umieszczony pod tłuszczem wargi i nad mięśniami warg. Po umieszczeniu implantów, nacięcia zamyka się jednym lub dwoma wchłanialnymi szwami. Czas trwania procedury wstawiania implantu wynosi około 30 minut, a pacjent może wrócić do domu w dniu zabiegu.

Autologiczne powiększanie ust

Inną alternatywą dla sztucznych wypełniaczy i implantów jest używanie własnej tkanki do powiększania ust. Używanie własnej tkanki do powiększania ust nazywa się autologicznym powiększaniem ust. Transfer tłuszczu jest jednym z rodzajów autologicznego powiększania ust i jest kolejnym doskonałym rozwiązaniem do powiększania ust. Podobnie jak wypełniacze do ust, przenoszenie tłuszczu na usta jest procedurą w gabinecie. Przenikanie tłuszczu do ust odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Podczas transferu tłuszczu do ust, tłuszcz jest zbierany z brzucha (wokół pępka), oczyszczony i przenoszony na usta. Przeniesienie tłuszczu na usta trwa od około sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut. Pacjent może wrócić do domu w dniu zabiegu. Usta powiększone o tłuszcze pozostają pulchne przez pięć lat lub dłużej.

Istnieje inny typ autologicznej amplifikacji ust. Oprócz stosowania tłuszczu do powiększania ust można użyć fragmentu własnej skóry lub skóry właściwej do powiększania ust. Podczas tego typu autologicznego powiększania warg skóra jest usuwana z okolicy dolnej części żołądka. Czasami blizny z sekcji C można wyciąć i użyć do powiększenia ust. Czasami skóra usunięta podczas liftingu może być wykorzystana do powiększania ust. Po usunięciu skóry usuwa się górną warstwę skóry (naskórek). Pozostała część skóry jest paskiem skóry właściwej i jest zwinięta w kształt przypominający cygaro. Ten kawałek skóry właściwej zostaje włożony do twoich ust. Ten autologiczny zabieg powiększania warg jest również procedurą zabiegową i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu transferu na usta wynosi od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut. Pacjent może wrócić do domu w dniu zabiegu. Twoje usta powinny zachować kształt i objętość przez pięć lat lub dłużej.

Niezależnie od tego, czy chodzi o iniekcje ust, czy implanty warg, pacjenci zauważą znaczne rezultaty.

Procedury odmładzania twarzy powinny być dostosowane do każdego pacjenta. Tak samo jest w przypadku zabiegów, powiększających usta. Znajdźmy dobrą klinikę medycyny estetycznej, w której pracują doświadczeni i dobrze wykształceni lekarze. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni z otrzymanych wyników przeprowadzonego zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here