Mikrodermabrazja tlenowa

0
1166

Mikrodermabrazja z czystym tlenem jest coraz bardziej popularna. Salony i kliiniki oferują bogaty koncentrat czystego tlenu jako niezbędny składnik zabiegów na skórze. Staje się coraz bardziej popularny w mikrodermabrazji.

Co to jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest to skuteczny zabieg kosmetyczny, stosowany w celu redukcji drobnych linii, kurzych łapek, plam starczych i blizn potrądzikowych. Stymuluje produkcję kolagenu i jest bardzo popularną niechirurgiczną procedurą kosmetyczną. Mikrodermabrazja jest bezbolesnym zabiegiem i świetną alternatywą do zabiegów, wykorzystujących substancje chemiczne i laserowych. Wykorzystuje kryształy korundu do wygładzania skóry. Działanie ścierne drobnych kryształów połączone jest z odsysaniem próżni, aby usunąć martwą zewnętrzną warstwę skóry, zapewniając nową, miększą skórę o bardziej równomiernej teksturze. Dzięki dokładności, jest praktycznie bezbolesna.

Zaletą jest szybki powrót do zdrowia i niskie ryzyko, dlatego ten zabieg jest niezwykle popularny. Mikrodermabrazja jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry.

Czy zabieg jest bezbolesny?

Mikrodermabrazja jest uważana za całkiem relaksującą, a klienci często ją lubią i wolą od innych zabiegów.

Jakie problemy skórne leczy?

Mikrodermabrazja pozwala leczyć skutecznie:

  • trądzik (zaskórniki i białe czopy),
  • powiększone pory,
  • matową, przekrwioną skórę, powierzchowne blizny i nierówną teksturę.

Zalecany jest cykl 6 zabiegów, można go przeprowadzić raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Jednak już po 1 zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza i miększa.

Intensywne zabiegi

Tego typu zabiegi trwają 60 minut. Przebiegają one następująco:

Krok 1: Dzięki masażowi odciągana jest tkanka łączna. Dwuwymiarowy masaż tkanki łącznej stymuluje krążenie krwi i limfy, dając efekt giętkości skóry.

Krok 2: Mikrodermabrazja tlenowa: Mieszanka czystego tlenu i kryształów tlenku gliny wygładza i poleruje skórę i poprawia elastyczność naczyń włosowatych. Poprzez delikatne i kontrolowane uderzenie w tkankę, wygładza zewnętrzną warstwę naskórka, tym samym usprawniając procesy metaboliczne i czyniąc je bardziej wrażliwymi na aktywne składniki i następujące zabiegi.

Krok 3: Inhalacja tlenowa i aromaterapia: Podczas, gdy nasza maseczka na twarz wygładza i napina skórę, wdychamy świeży, czysty tlen w połączeniu ze specyficznymi olejkami eterycznymi. To idealne antidotum na gorączkowe rytmy współczesnego życia. Inhalacja tlenowa, związana z aromaterapią ma działanie odtruwające organizm, pomagając w walce z zanieczyszczeniami powodowanymi przez smog lub dym, stres i wyczerpanie. Ożywa nas wtedy, gdy mamy mało energii.

Krok 4: Zsynchronizowanie pulsacyjne masowanie próżniowe – zsynchronizowane z rytmem serca osoby. Czujnik wykrywa częstość akcji serca i przesyła je do urządzenia. Aby skóra wyglądała młodziej i zdrowiej, próżniowy masaż tkanki łącznej tworzy efekt naczyniowo-dotleniający w skórze właściwej i dociera w głąb, aby stymulować nawet najgłębsze warstwy skóry. Twarz pozostaje świeża i jasna, a także wzmacnia się, napina i ładnie kształtuje. Pozwala na modyfikację konturów twarzy, eliminując toksyny, zmniejszając retencję wody, stymulując krążenie i wygładzając rozstępy. Wykonywany trzy razy w tygodniu, masaż tkanki łącznej pozwala na znaczne zmniejszenie zwiotczałej tkanki, obrzęków, nagromadzonego cellulitu, niedawno powstałych rozstępów, podwójnego podbródka, w bardzo krótkim czasie.

Krok 5: Impulsowa infuzja tlenu i aktywnych składników. Czysty tlen stosuje się przy kontrolowanym ciśnieniu w celu wstrzykiwania specjalnych składników aktywnych w celu odżywienia i rewitalizacji najgłębszych warstw skóry. W ten sposób regeneruje się oddychanie komórkowe i lokalną cyrkulację obwodową i odnawiane są wszystkie warstwy skóry. Jest to przyjemny i bezbolesny zabieg, pozostawiający skórę gładką i aksamitną.

Krok 6: Aktywne składniki i natrysk tlenowy: delikatny strumień czystego tlenu i koktajl witamin i minerałów, tworzą lekki, gładki, stymulujący i relaksujący masaż na skórze. To doskonały środek na zranioną lub podrażnioną tkankę, dzięki pozytywnym, rewitalizującym i antyseptycznym właściwościom czystego tlenu, które przyspieszają i aktywują naturalne mechanizmy, uzdrawiające skórę.

Mini leczenie obejmuje krok 1,2 i 5 i zajmuje 30 minut.

Korzyści stosowania tlenu

Nasza skóra potrzebuje tlenu, aby przetrwać, rozwijać się i regenerować. Dodanie tlenu do zabiegu na twarz, łagodzi i odświeża skórę, aby wyglądała naturalnie, którego nie da żadne inne leczenie. Tlen jest niezbędny dla zdrowia i utrzymania komórek ciała. Wraz z wiekiem skóra traci zdolność zatrzymywania i wykorzystywania tlenu w normalnym procesie metabolicznym, takim jak naprawa czy regeneracja. Kiedy brakuje tlenu na poziomie komórkowym, skóra zaczyna się starzeć, czasami przedwcześnie. Tlen pomaga ożywić i odmłodzić skórę. Tlen ożywia i uzupełnia nasze komórki. Dzięki stosowanym regularnie odpowiednim zabiegom, dostarczającym odpowiednią ilość tlenu, skóra staje się wyraźnie bardziej nawilżona, grubsza i młodsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here